Вибрати ім'я за датою народження

Вибрати ім'я за датою народженняТрадиція обирати ім'я за датою народження йде далеко в минуле, коли наші предки орієнтувалися при нареченні своїх дітей на месяцеслів (святки).

Сьогодні ця традиція знову відроджується. Принцип полягає в тому, щоб вибрати ім'я дівчинці або хлопчикові серед тих імен святих, чия пам'ять відзначається у православних в цей день (день народження дитини) або на восьмий і сороковий день після нього.

Імен у месяцеслові дуже багато, деякі давно канули в лету, інші дуже часто повторюються, але, все ж, вибираючи ім'я за датою народження, орієнтуйтеся на значення імен, а так само на ту індивідуальність, яка дана кожній дитині з народження. Багато в чому допомогти в цьому може характеристика людей, народжених у різний час року.

Якщо ви хочете вибрати ім'я по даті народження дитини, народженої в грудні, пам'ятайте, що цей місяць наділяє своїх підопічних певною часткою неврівноваженості, запальності. Але ці характеристики варто враховувати в контексті зі знаком зодіаку. Народжені в січні відрізняються стоїчним характером і рішучістю у діях, не завжди обачних. Лютневі діти безстрашні, але часто впадають у стан нервового зриву, презирливі до тих, хто слабший них.

Березневі діти нерішучі, невпевнені в собі, що часто відбивається на їхньому успіху. Уникнути цього можна вибравши дитині тверде ім'я, яке буде протилежністю їх натури. Квітень наділив своїх протеже абсолютно протилежними якостями, ніж березень: завзятістю і легкістю в досягненні бажаного, удачливістю. Рішучим характером наділяє дітей травень, особливо жінок, які, як і чоловіки квітня, люблять гроші і розкіш. Чоловіки травня, як і жінки квітня на перше місце ставлять сімейні цінності.

Діти червня ранимі, трохи потайливі і стримані, так само як і діти липня безхарактерні в любовних відносинах. Однак підопічні липня більше егоїстичні, у відносинах часто стають споживачами, надзвичайно горді. Народжені в серпні не терплять критики, енергійні і вперті, при цьому дуже ранимі натури.

Вересень щедро обдарував своїх дітей цілеспрямованістю, практичністю і умінням будь-яку дію супроводжувати власною вигодою. Якщо ваша дитина народжена у вересні, то вона буде дуже розважливою, обережною в судженнях, вельми заповзятливою. Дуже обережно слід вибрати ім'я за датою народження в листопаді: люди заздрісні, розважливі і пригнічують своїм авторитетом близьких.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: