Як позбутися запаху з рота

Як позбутися запаху з ротаІснує делікатна проблема, відкрито про яку не говорять, але стикаються з нею багато хто постійно - це неприємний запах з рота. Іноді проконтролювати свіжість подиху дуже важко, а в деяких людей ця проблема присутня постійно. Як позбутися запаху з рота? Розглянемо це питання детальніше. Перший спосіб перевірки - дихнути в руку і тут же понюхати самому. Якщо ваш подих видає смердючі запахи, ви це неодмінно відчуєте. Але якщо запах несильний, або присутні якісь інші фактори, що ускладнюють процес перевірки - такий експеримент може не вдатись.

Детальніше...

Як правильно чистити зуби

Як правильно чистити зубиЧому в одних людей посмішка досконала, а інші раз у раз відвідують стоматологів? Адже більшість людей щодня чистить зуби протягом багатьох років. Мабуть, є якісь правила, дотримуючись яких можливо добитися відмінного результату в цій справі. Як правильно чистити зуби, щоб вони завжди були здоровими і радували своєю білизною? Після будь-якого частування між зубами залишаються частинки їжі, які потім розкладаються і гниють, якщо за зубами не доглядати. Це відмінний грунт для розмноження хвороботворних бактерій.

Детальніше...

Як зупинити кров з носа

Як зупинити кров з носаКровотеча - неприємна річ, особливо якщо воно починається ні з того ні з сього. Щоб воно не наздогнало вас зненацька, вивчіть цю інформацію і запам'ятайте порядок дій по зупинці кровотечі з носа. Через велике скупчення судин в носі людини деколи навіть незначний удар або травмування викликає кровотечу. Як зупинити кров з носа? У ряді випадків краще відразу звернутися за допомогою до медиків, але в інших ситуаціях ця проблема успішно вирішується і в домашніх умовах. Як це зробити, читайте далі. У першу чергу потрібно визначити, наскільки серйозна ситуація.

Детальніше...

Очищення організму від шлаків і токсинів

Очищення організму від шлаків і токсинівЧи замислювалися ви над тим, що може служити причиною вашого поганого самопочуття? Існує безліч причин: втома, недосипання, стреси і т.п. Але одна з головних - це зашлакованість організму. Тому, обов'язково слід періодично проводити очищення організму від шлаків і токсинів. Давайте розберемося, як його правильно виконувати. Зашлакованность - це накопичення в організмі людини шкідливих речовин (шлаків і токсинів), які отруюють його і чинять негативний вплив на функціонування всього організму в цілому. Відкладення у вигляді шлаків утворюються на всіх органах і кровоносних судинах.

Детальніше...

Лікування п'яткової шпори

Лікування п'яткової шпориОстаннім часом досить поширеним захворюванням вважається п'яткова шпора (плантарний фасцит). Це запалення апоневрозу, який підтримує зведення стопи і з'єднує кістку п'яти з передньою частиною стопи. Фасцит - невеликий наріст на ступні, який має вигляд шипа. При натисканні стискаються м'які тканини, що і призводить до сильного болю. Для усунення неприємних відчуттів і гострого болю необхідне правильне і своєчасне лікування п'яткової шпори. Для виявлення причини і повного усунення п'яткової шпори необхідно звернутися до лікаря, пройти процедури для виявлення захворювання і здати відповідні аналізи.

Детальніше...