Подразнення шкіри після гоління у чоловіків

Подразнення шкіри після гоління у чоловіківБагато жінок переконані, що проблема подразнення шкіри після гоління в повній мірі знайома лише їм одним. Однак, це помилка. Так, не будемо сперечатися з тим, що жіноча шкіра більш тонка, ніжна і чутлива. Але це зовсім не означає, що сильна половина людства не стикається з подібними неприємностями. Чоловіки щодня піддають своє обличчя впливу бритви. І далеко не всі з них правильно піклуються про свою шкіру до, під час і після гоління. Так що сильна стать теж дуже часто мучиться від регулярного подразнення на шкірі. Погодьтеся, це більш, ніж неприємно, особливо, коли мова заходить про лице. А лице, як то кажуть, візитна картка будь-якої людини.

З яких причин на обличчі чоловіка може з'явитися подразнення? Чи можна цього уникнути і як це зробити? Постараємося сьогодні відповісти на ці питання!

Отже, щоб процес гоління проходив гладко і без подразнення, варто звернути увагу на наступні рекомендації:

1. Насамперед, необхідний регулярний догляд за шкірою обличчя - це щоденне зволоження та живлення. Чоловіки чомусь завжди прагнуть цим правилом знехтувати. Але вони забувають про те, що чим краще загальний стан шкіри, тим менший ризик виникнення подразнення після гоління!

2. Перед тим, як почати гоління, не завадить трохи підготувати шкіру і волоски до процесу: трохи розпарити шкіру, а волоски змастити пом'якшувальною кремом для гоління.

3. Починати гоління найкраще з області щік і шиї, область навколо губ залишайте наостанок, так як вона найбільш схильна подразнення.

4. Збривати волоски бажано по напряму їх зростання, злегка відтягуючи шкіру.

5. Не варто забувати про гостроту та якість леза - це запорука чистого і безболісного гоління. Запам'ятайте, що в разі затуплення леза ймовірність виникнення
подразнення особливо велика.

6. Після закінчення гоління необхідно обполоснути шкіру спочатку теплою водою, і тільки після - прохолодною для звуження пор.

Як позбутися від
подразнення після гоління, якщо воно все-таки з'явилося?! Ось декілька порад:

1. Способом, який допоможе у багато разів знизити ризик виникнення подразнення , а потім дозволить повністю забути про цю проблему - використання електробритви! Крім того, електробритва здійснює більш чисте і гладке гоління, ніж звичайна бритва!

2. Обов'язково використовувати засоби після гоління. Краще всього, якщо це будуть лосьйон або бальзам. Бальзам після гоління обов'язково повинен бути тонізуючим, пом'якшувальною, які мають нежирну текстуру. Не варто вибирати засоби після гоління з великим вмістом спирту (для чутливої шкіри слід підбирати засоби взагалі без вмісту спирту).

3. Позбутися появи подразнення на шкірі обличчя також допоможуть спеціальні мазі з бактерицидним ефектом (що містять кортизон). Подібні мазі, як правило, повністю позбавить вас від
подразнення і всіх його неприємних симптомів.

Гарного Вам гоління без подразнення! Пам'ятайте, що всі наведені поради все-таки універсальні!
Тому завжди враховуйте особливості своєї шкіри!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: