Як позбутися чорних крапок на обличчі

Як позбутися чорних крапок на обличчіПоява чорних крапок - одна з проблем, яка не дає дівчатам, милуватися своїм відображенням у дзеркалі. Найчастіше поява чорних крапок пов'язано з гормональним зміною, неправильним харчуванням, неправильним доглядом за обличчям, а так само з застосування неякісної косметики. Для того щоб з'ясувати причину появи чорних крапок, найкраще звернутися до дерматолога.

Для запобігання появи і лікування чорних крапок необхідно робити наступне:

1. Необхідно вранці і ввечері очищати і зволожувати шкіру обличчя.

2. Збалансуйте своє харчування. Відмовтеся від жирної їжі, солодкого, алкоголю. Перейдіть на правильне харчування і здоровий спосіб життя.

3. Регулярно робіть маски для обличчя, пілінг, парові ванночки.

У боротьбі з чорними крапками вам допоможе маска для обличчя. Однією з найефективнішою вважається маска для обличчя з білою глиною. Для цього потрібно розвести глину з водою до консистенції густої сметани. Отриману масу нанесіть на обличчя. Через 20 хвилин маску можна змивати. Робити таку маску рекомендується 2 рази на тиждень.

Одним з найбільш кращим способом боротьби з чорними крапками вважаються парові ванночки. Перед процедурою потрібно очистити обличчя. Для приготування ванни потрібно закип'ятити близько двох літрів води, додайте трав'яний склад (ромашка), нахиліть обличчя над парою і накрийте голову рушником. Розпарювати обличчя потрібно близько 15 хвилин. Після протріть обличчя сухим рушником, тепер можна приступати до видалення чорних крапок. Щоб не пошкодити шкіру потрібно обернути пальці бинтом і акуратно видалити виступили чорні крапки. Після процедуру рекомендується протерти обличчя настоянкою календули або перекисом водню. Парові ванночки рекомендується робити не частіше одного разу на тиждень.

І пам'ятайте, що проявивши терпіння і наполегливість, ви обов'язково досягнете гарних результатів і позбавитеся від чорних крапок на обличчі.
Ваша шкіра знову набуде здоровий, красивий вигляд!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: