Як зав'язувати краватку

Як зав'язувати краваткуЗав'язування краватки - величезна проблема для багатьох чоловіків. Зараз існує безліч методик зав'язування краваток. Але як показує практика, далеко не кожен чоловік може з легкістю і без використання наочних схем зав'язати краватку. Хоча не все так складно і страшно, як здається на перший погляд! Для того, щоб будь-хто з Вас міг у цьому переконатися, покажемо кілька основних способів, як зав'язати краватку. Вони неодмінно допоможуть підібрати найбільш відповідний для Вас і Вашої події спосіб.

 

Спосіб № 1. Простий вузол

Це найпростіший спосіб зав'язати краватку. Ідеально підходить для чоловіків, у яких завжди часу в обріз, а також для тих, хто тільки вчиться це робити! Пам'ятайте, що простий вузол, незважаючи на всю свою простоту, повинен виглядати акуратно і бути без складок.

Як зав'язувати краватку

 

Спосіб № 2. Універсальний вузол

Якщо попередній спосіб - найпростіший, то цей - найпопулярніший серед інших. Ідеально підходить для краваток з шовку (стандартної ширини), а також широких і вузьких краваток. Найпопулярніший спосіб зав'язати краватку. Спробуйте, можливо, і Вам теж цей спосіб виявиться більше до душі.

Як зав'язувати краватку

Спосіб № 3. Елегантний вузол

Тут назва говорить сама за себе. Даний спосіб допоможе домогтися самого красивого і елегантного вузла! А що ще потрібно, щоб, наприклад, зробити належне враження на важливих ділових партнерів або вразити свою кохану жінку?!

Як зав'язувати краватку

Спосіб № 4. Віндзорський і напіввіндзорський вузли

Якщо Ви - прихильник дуже строгого стилю, то ці два різновиди зав'язування краватки Вам напевно сподобаються і стануть в нагоді.

Віндзорський вузол являє собою широкий трикутний вузол, як правило, використовується в офіційних ситуаціях. Ідеально підходить до широкого коміра. Віндзорський вузол виглядає дуже ефектно. Категорично не підходить для краваток з щільною тканиною-підкладкою, інакше вся конструкція вийде дуже масивною.

Напіввіндзорский вузол являє собою середній по ширині трикутний вузол з більшою нотою офіційності. Ідеально підійде на всі випадки життя! Найкраще підійде до сорочок, які мають класичний комір. Також цей вузол найбільш оптимальний для широких краваток із тонких і середніх по щільності тканин.

Як зав'язувати краватку

І кілька правил:

1. Довжина краватки в зав'язаному вигляді повинна бути такою, щоб краватка прикривала пряжку ременя.

2. Ширина краватки, а також вибір способу його зав'язування, повинна залежати не тільки від фасону піджака, а й від фактури самої краватки. Оптимальна ширина краватки - 7-9 см.

3. Вузол краватки обов'язково потрібно робити тугим, зайві складки або неміцно закріплений вузол - неприпустимі явища.

4. Найкраще зав'язувати краватку прямо на комірі, а не в руках, як це люблять робити деякі чоловіки. Інакше пропорції можуть бути порушені і вузол не вийде чітким і щільним.

5. Зав'язувати краватку варто обережно, щоб не розтягнути тканину. Будь-який вузол потрібно зав'язувати обережно, щоб не перетягнути тканину.

Яким чоловікам які способи зав'язати краватку підходять?

1. Широкі вузли ідеально підходять великим чоловікам з широким обличчям і потужною шиєю (к, приміром, віндзорській вузол);

2. Невеликі акуратні вузли рекомендовані чоловікам худорлявої статури (простий або напіввіндзорський вузли).

Вибирайте найбільш зручний для Вас спосіб і будьте на висоті!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: