Як просунути сайт за запитом

Як просунути сайт за запитомКупуючи або створюючи сайт, їх власники, в більшості випадків, передбачають отримання певного доходу з нього, розмір якого визначається тими трудозатратами, які власник вкладає в його просування. Оскільки мова йде саме про просування, передбачається, що мета власника або оптимізатора, яким він виступає, полягає в підвищенні числа аудиторії, яка буде відвідувати сайт. Формуватися ця аудиторія може з різних джерел, але найчастіше з пошукових систем : Яндекса і/або Гугла.

Детальніше...

Як налаштувати анонімний проксі-сервер

Як налаштувати анонімний проксі-серверОтже, Ви задалися метою приховати свою IP-адресу. Перед вами постає вибір: використовувати Proxy-сервер «вручну», тобто налаштувати проксі в своєму браузері, або скористатися спеціальними Proxy-програмами, що самостійно знайдуть робочий проксі-сервер і автоматично інтегрують у Ваш браузер. У першому випадку багато деталей і нюансів, які ускладнюють роботу, таких як: пошук проксі-листів та перевірка їх на працездатність, т.к. багато проксі бувають «мертвими» (не робочиим), ну і сама інтеграція проксі в Ваш браузер.

Детальніше...

Як дізнатися і приховати свій IP адреса

Як дізнатися і приховати свій IP адреса

Уже давно не секрет, що кожен користувач Всесвітньої Павутини залишає сліди свого перебування, спілкування, взаємодії в Інтернеті. Будь-то спілкування на форумі, перегляд сайтів або скачування чогось з Інтернету, суть одна - інформація про ваші дії зберігається і, якщо буде на те причина, її можуть отримати зацікавлені в цьому люди.

 

Детальніше...

Створення та налаштування FTP-сервера на домашньому ПК

Створення та налаштування FTP-сервераНерідко бувають випадки, коли нам необхідно обмінятися файлами з кимось в мережі. Для файлів невеликого розміру можна скористатися поштою або передати файл, наприклад, через інтернет-пейджер. Це прийнятно, коли його розмір не перевищує декількох мегабайт. А якщо це фільм або гра, або архів з фотографіями в кілька гігабайт?! Можна, звичайно, скористатися публічним файлообмінником, розділити файл на частини і надати його для скачування, але тут теж не все гладко, більшість користувачів звикли качати безкоштовно, а це, як правило, обмеження швидкості і очікування таймера.

Детальніше...