Як сісти на шпагат

 Як сісти на шпагатЯк сісти на шпагат і здивувати своєю розтяжкою, хочете знати? Фахівці стверджують, що на шпагат може сісти будь-яка людина, незалежно від віку і статі. Можливо, бабусі й дідусі не задаються питанням, як сісти на шпагат (хоча і в цьому віці поліпшити гнучкість цілком можливо), але для дівчат і хлопців наша інформація буде корисною.

 

Детальніше...

Як варити капу

Як варити капуБоксерська капа призначена для захисту щелепи від ушкоджень. У магазинах можна зустріти безліч різних кап, але не всі вони призначені для боксу. Досить часто юні боксери купують правильну капу, але не можуть підігнати її під свої щелепи з тієї простої причини, що не знають як варити капу. Капу потрібно купувати у спеціалізованих магазинах, в яких поряд зі спортивною формою продаються спортивні снаряди. Не соромтеся запитати продавця, для якого виду спорту призначена капа, що сподобалася вам.

Детальніше...

Помилки харчування спортсменів

Помилки харчування спортсменівЯкщо качок отримує зі свого щоденного меню більше харчових калорій, ніж «спалює» на тренуваннях, він обов'язково заросте жиром. Навіть якщо кількість жирів в його раціоні буде дорівнює нулю. Справа в тому, що решта макроелементів харчування - вуглеводи і білки - володіють трагічною для нашого брата-культуриста здатністю. Вони утилізуються тілом лише в міру потреби, а все зайве «конвертується» в підшкірний жир. Що стосується вуглеводів (картопля, каші, солодощі, макаронні і борошняні вироби), то заповідь, їсти всього цього добра трохи менше, кожен культурист знає чи не з пелюшок.

Детальніше...

Базові й ізолюючі вправи

Базові й ізолюючі вправиБазові вправи - це вправи, при виконанні яких задіюється кілька м'язів і суглобів одночасно. Наприклад: жим штанги лежачи, при його виконанні задіюються грудні м'язи, трицепси, передні дельти. Але не всі базові вправи бувають багатосуглобні, візьмемо, наприклад, підйом штанги на біцепс, це класична базова вправа, хоча задіює один суглоб (ліктьовий). А базовим він є через свою ефективність, адже не секрет, що для біцепсів підйом штанги - це не замінна вправа.

Детальніше...

Дієта для підлітків

Дієта для підлітківУ сучасному світі, де активно процвітають заклади швидкого харчування, молодь стає заручницею зайвої ваги. Їх мало турбує своє здоров'я, що неминуче загрожує великими проблемами зі здоров'ям. Якщо зараз не подумати про це, то з роками можна знайти вантаж серйозних хронічних захворювань. І якщо у вас є явна надмірна вага, радимо позбавитися від неї якомога раніше.

Детальніше...