Як тренувати груди вдома

Як тренувати груди вдомаБагато хто хотів би мати міцні накачані м'язи грудей - ознака мощі всього плечового пояса, до того ж додають всій фігурі накачаний і спортивний вигляд. Відмінно накачані груди і спина видно практично через будь-який одяг, і відразу відрізняють тренованого чоловіка в натовпі.

Проте не у всіх є можливість регулярно ходити в тренажерний зал, працювати зі штангою, гантелями і тренажерами. Тому багато чоловіків починають тренуватися вдома самостійно. Самостійні домашні тренування звичайно не настільки ефективні як заняття в тренажерному залі, але все ж при грамотному підборі і виконанні вправ багато домагаються значних результатів.

Базовим вправою для тренування м'язів грудей є віджимання. По суті віджимання є перевернутим варіантом жиму штанги лежачи. Отже з чого необхідно починати? Починати треба зі складання своєї власної програми тренувань. Для тренувань грудей вдома використовуються різного виду віджимання, вправи для пресу. Виходячи з Ваших персональних завдань і переваг програму можна скласти з таких вправ.

1. Стандартні віджимання від підлоги в положенні лежачи. Основне навантаження лягає на середину грудей, також опосередковано працюють трицепси і дельти. Обов'язкова вправа. Є невелике доповнення, правильне виконання даної вправи передбачає постановку ліктів вздовж тулуба, тоді більша частина навантаження йде на груди, а є «неправильна» техніка коли лікті згинають перпендикулярно корпусу, тоді навантаження переходить на руки.
2.
Вузький хват. Оптимальним варіантом вважається, коли руки кладуть одна на іншу, проте, для початку цілком згодиться варіант постановки рук просто поруч. Основне навантаження лягає на внутрішню частину грудей і відмінно опрацьовує трицепси. При виконанні вправи важливо не згинатися і не виляти, а повністю перекласти навантаження на грудні м'язи.
3.
Широкий хват. Віджимання широким хватом дає найбільше навантаження на весь м'яз цілком, знімаючи її з трицепсів, крім усього іншого в такому положенні грудні м'язи найбільш розтягнуті, що теж позитивно впливає на їх тренування. Вправа розвиває зовнішню частину грудної м'язи, відмінно розгойдуючи «товщину» грудей.
4.
Віджимання на одній руці. Досить складна вправа для початківців, проте дуже ефективна. Спочатку необхідно освоїти правильну «стійку» - ноги розставлені досить широко, рука на рівні центра тяжіння, при вигляді зверху точки опори утворюють трикутник. Опрацьовується як груди так і трицепс. Дуже складна, але і дуже ефективна вправа.
5.
Віджимання - ноги вище голови. Необхідно знайти підвищення, наприклад лавку, ноги ставляться на лавку, руки як при звичайному віджиманні. Вправа зовні здається достатньо легкою, однак це не так. На м'язи впливає більша вага, ніж при звичайному віджиманні, до того ж основне навантаження лягає на верх грудей. Одна з кращих вправ для опрацювання верху грудей.

Тепер поговоримо про варіанти виконання віджимань. Можна віджиматися звичайно, а можна трохи ускладнити виконання цієї вправи. Звичайне віджимання вгору і повільне опускання вниз або навпаки. Варіант із затримкою в нижній точці. Починати затримку краще з 5 секунд, а потім поступове її збільшувати. Віджимання з ударами або віджимання «стрибками». Ростить вибухову силу і міць всього плечового комплексу. Подібні варіанти виконання віджимань дуже часто використовуються в різних єдиноборствах, для нарощування вибуховий мощі спортсмена.

Як тренувати груди

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: