Як почистити фільтр кухонної витяжки

Як почистити фільтр кухонної витяжкиПрибирання квартири справа клопітка, брудна й важка. Ну, а якщо це такі недоступні місця як витяжка, то взагалі тяжко, клопітно і не хочеться. Весь час відкладаємо цю справу на невизначений термін. Але, почуття обов'язку охайної господині вимагає. Дістаємо цю незрозумілу штуку ... Так, жиром покрита вся поверхня. Невже ми за рік з'їли стільки м'яса? Дістаємо інструкцію. Виявляється, що перша чистка повинна була бути після того, як це чудо техніки прикрасило інтер'єр кухні. Звичайно, нову витяжку навіть приємно протерти чистою серветкою з нейтральним миючим засобом або мильним розчином.

Детальніше...

Як позбутися від мурашок в квартирі

Як позбутися від мурашок в квартиріЯкщо у вас в квартирі з'явилися маленькі червонуваті мурахи, не варто чекати їх активного розмноження. Просто вивчіть цю статтю і знищіть шкідників. З цими непроханими гостями хоча б раз стикалася кожна господиня. Як неприємно, коли кухонну територію доводиться ділити навіть з такими, здавалося б, нешкідливими мурахами. Чи дійсно вони такі нешкідливі, і як позбутися від мурашок в квартирі, ви дізнаєтеся з цієї статті. Побутові комахи зазвичай приходять до нас, щоб поживитися. Мурахи не є винятком. Брудний посуд, залишки крихт на столі, пахуче смаколиками відро для сміття - все це «милі» істоти сприймають, як запрошення на обід.

Детальніше...

Як видалити плями з одягу

Як видалити плями з одягуВиникаючі важковиводящі плями можуть не лише зіпсувати нам настрій, але і погубити річ. Насправді від більшості плям можна позбутися, якщо негайно приступити до їх обробки. Про те, як видалити плями з одягу ми вам сьогодні розповімо. Перш ніж приступити до виведення плями з одягу, слід встановити причину її виникнення, тобто її походження. Так, наприклад, після дощу на наших речах можуть утворюватися водні плями. Якщо такі плями утворилися на вовняних речах, то вам знадобитися одежна щітка. Змочіть її в теплій воді і акуратно вичистіть плями щіткою, після чого дане місце пропрасуйте праскою через зволожений рушник.

Детальніше...

Як очистити сковорідку від нагару

Як очистити сковорідку від нагаруЯк будь-який інший посуд, так і сковорода потребує очищення від всіляких на ній відкладень, які залишаються після приготування їжі. Сам нагар являє собою наліт окислення, що з'являється при впливі високих температур на масло, яким змащують сковорідку щоб уникнути пригорання продуктів. Такі сковорідки зі старим жиром можна почистити від нагару звичайними підручними миючими засобами, хоча це занадто довгий, і досить малоефективний спосіб, тільки якщо Ви не користуєтеся послугами домробітниці. Щоб запобігти такого, слід періодично робити чистку цього посуду від пригорілих залишків.

Детальніше...

Як знайти воду на ділянці

Як знайти воду на ділянціВсе більше людей прагне до відпочинку на природі. Дачне будівництво в більшості випадків супроводжується облаштуванням колодязя. Але потрібно знайти, де саме знаходиться вода. Доводиться користуватися досвідом, який накопичено попередніми поколіннями. Люди спостерігали за поведінкою тварин. Наприклад, помічено, що гуси із задоволенням несуть яйця там, де перетинаються зазвичай водяні жили. А комарі і мошки при заході сонця в'ються стовпами саме в місцях підземних вод. Здатні вказати на місце, де є вода, вологолюбні рослини, такі як мати й мачуха, і осока.

Детальніше...