Як повернути любов чоловіка

Як повернути любов чоловікаНі для кого не секрет, що спільне життя притуплює романтичні відносини, на зміну їм приходять сірі будні. Одні миряться з цим положенням, виправдовуючись тим, що «так живуть багато», інші, навпаки, роблять все можливе, щоб повернути любов чоловіка, і наповнити будинок щастям і веселощами. Наші поради, як повернути любов чоловіка для тих, хто вирішив боротися за своє щастя. Якщо відносини повністю вичерпали себе, то повертати, скажімо прямо, нічого. Не можна насолоджуватися смаком життя з «склеєної чаші», тріщина буде постійним нагадуванням про те, що відносини між подружжям залишають бажати кращого.

Детальніше...

Кращі дні для зачаття дитини

Кращі дні для зачаття дитиниПитання зачаття далеко не для всіх є непомітним. Багато пар навіть і не замислюються над тим, щоб вираховувати кращі дні для зачаття дитини, вони відразу приступають до того, що вивчають календар вагітності, думають куди встати на облік по вагітності, тоді як іншим доводиться всерйоз займатися проблемою зачаття. Існує багато методів, які претендують на достовірність в розрахунку вдалих днів, зупинимося лише на тих, які мають медичну основу.

Детальніше...

Як перестати боятися пологів

Як перестати боятися пологівОтже, як тільки ви дізнаєтеся про свою вагітність, поспішіть записатися на заняття для майбутніх батьків. На таких заняттях досвідчений інструктор наочно вам продемонструє дихальну техніку під час переймів і пологів. Саме від правильного дихання багато в чому залежить полегшення болю у породіллі. Не соромтеся відвідувати курси разом з майбутнім татом дитини. В майбутньому в підготовці до пологів і безпосередньо в період переймів він зможе вам суттєво допомогти, від того, що поруч буде знаходитися хтось співчуваючий, вам буде легше.

Детальніше...

Дитячі розміри одягу таблиця

Дитячі розміри одягу таблицяПри виборі дитячого одягу, головне знати, який розмір одягу відповідає віку вашої дитини. Як правило, за основу дитячих розмірів одягу таблиця з якими наведена нижче, береться ріст дитини, але тут важливо враховувати, що діти одного віку можуть мати різну комплекцію, тобто обхват грудей і талії. Іноді виробники дитячого одягу проставляють на ярличках не розмір одягу, а дані віку, спрощуючи завдання тим, хто вибирає одяг як подарунок і достовірно може знати лише вік дитини. Але і тут не потрібно забувати, що одні діти народжуються з вагою по нижній межі норми і до 6 місяців досягають 6 кг, а інші до цього віку важать на 2-3 кг більше.

Детальніше...

Купання немовляти

Купання немовлятиЯ вже писала, що багато в чому ми слідуємо рекомендаціям доброго доктора Комаровського. Чоловік його книжку про ранній розвиток дитини до року простудіював рази два, і твердо вирішив відмовитися від покупки гірки для купання. Тобто вирішено було купати сина у великій ванні, щоб дати можливість маляті борсатись ніжками, ручками. Попередньо ванну необхідно було чистити (найефективніший - це содою, але оскільки вона у нас акрилова, то я просто чищу щіткою з господарським милом, а раз на тиждень всю ванну обробляю миючим засобом). Температура води дорівнює температурі тіла, а за час плескання вона знижується до ледь прохолодної.

Детальніше...