Як правильно пити віскі

Як правильно пити віскіТрадиція вживання віскі має багатовікову історію. Кожна людина любить пити віскі по-своєму, вважаючи свій спосіб дегустації правильним. Слід зазначити, що навіть у сусідніх країнах культура споживання віскі може істотно відрізнятися, і кожен народ вважає, що знає, як правильно пити віскі. Так, наприклад, в Ірландії не прийнято розбавляти віскі, так як ірландський віскі і так має більш м'який смак. А ось в Шотландії під час дегустації та прийому віскі воліють використовувати правило п'яти «S».

Детальніше...

Які подарунки краще не дарувати

Які подарунки краще не даруватиНе радимо купувати в подарунок чоловікам краватки, у таких випадках рідко вдається догодити. А жінці не повинні дарувати нічого з косметики, ви ніколи не вгадаєте колір губної помади, рекомендуються в подарунок лише духи і лише в тому випадку, якщо точно знаєте, якими користується жінка. Не краща ідея і піднести картину або репродукцію, вихований господар змушений буде повісити на стінку річ, яка йому може не подобатися.

Детальніше...

Як дарувати подарунок

Як дарувати подарунокДарувати подарунки - це мистецтво, яке є проявом культури людини. При цьому не важливо, чи даруєте ви дорогий подарунок або просто сувенір. Подарунок демонструє наше добре ставлення до людини. Цінність подарунка визначається не його вартістю. Раніше на іменини нікого не запрошували, але винуватець торжества незмінно влаштовував стіл і чекав візиту друзів, які не повинні забувати про цю дату. Ця традиція збереглася й зараз, хоча на вечір з нагоди дня народження приходять тільки за запрошенням, але подарунок вручається обов'язково.

Детальніше...

Як вітати знайомих при зустрічі

Як вітати знайомих при зустрічіУвійшовши до приміщення, покладається в першу чергу зняти рукавички, а потім вже привітатися з присутніми. Зрозуміло, мова не йде про рукавички, які служать доповненням до вечірнього туалету. Треба пам'ятати, що при поданні - незалежно від того представляєтеся ви самі, чи вас хтось представляє присутніх, не слід першими подавати руку. Також не варто підходити до кожного з присутніх і тиснути руку. У цьому випадку обмежтеся легким поклоном, надаючи увагу всім.

Детальніше...

Правила сервірування столу

Правила сервірування столуПравильна сервіровка припускає, що на столі повинні знаходитися тільки ті прилади, які необхідні в даний момент, при цьому стіл не повинен виглядати перегруженим. Ви можете приготувати красиві картки із зазначенням імені кожного гостя. Картки звичайно розташовують біля келихів. Розставляючи картки, вам буде набагато простіше і швидше розсадити велику кількість гостей. Таким способом ви можете розсадити гостей так, щоб сусідам по столу було цікаво розмовляти один з одним.

Детальніше...