Звідки з'являється психологічна прив'язаність?

Деякі дорослі люди вміють керувати своїми психологічними прихильностями, інші ж, навпаки, розуміють, що нічого не можуть з собою вдіяти. Так що ж це таке, психологічна прив'язаність? Насправді прихильність - це дивовижний зв'язок, який може притягнути і втримати людину поруч з іншою людиною, причому, двох цих людей не буде утримувати ні любов, ні вигода, ні якийсь інтерес. І до кого або до чого тільки не прив'язуються люди в наші дні! Це можуть бути люди, тварини, предмети гардероба, продукти харчування, місце проживання і так далі.

Детальніше...

Дружба чоловіка і жінки

Як часто люди задають таке питання: «Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?» Давайте разом розберемося в цьому питанні і поставимо жирну крапку в даному визначенні. Дружба - що це? Сьогодні у кожної людини знайдуться приклади зі свого життя, коли хлопчик і дівчинка, які росли разом, пізніше ставали друзями в більш старшому віці.
Але чи правильно називати такі відносини дружбою? А може це відношення сестри і брата? Відомий психоаналітик з Росії Сергій Хейфец заявляє, що дівчатка і хлопчики, починаючи з раннього дитинства, відмінно розуміють один одного. Але мова в такому випадку ніколи не йде про сексуальний потяг.

Детальніше...

Сексуальні жести

Якщо люди навчаться розуміти один одного і розмовляти мовою тіла, то непорозуміння між ними можна буде уникнути. Сексуальні жести необхідні при спілкуванні з протилежною статтю, починаючи з вечірки і закінчуючи офісом. І якщо в нижчевикладеному матеріалі ви раптом впізнаєте себе, то можете не дивуватися, в такому випадку ви зрозумієте, що саме ви робили неправильно. Жести сексуальності відрізняються один від одного, а їх неправильне розуміння призводить до конфліктів і спустошення душі. Жестів дуже багато, і більшість з них дуже схожі з жестами тварин, адже дісталися вони людині від мавп.

Детальніше...

Як привернути увагу чоловіка - поради психолога

У більшості випадків жінка так і залишається таємно закоханою, не наважуючись зробити будь який крок для того, щоб показати себе. Все тому, що вважає його недосяжним ідеалом. Жінки! Не бійтеся діяти, високо цінуєте себе і не губіться з ним, а спробуйте привернути його увагу до вашої персони. Доведіть, що ви особлива, що таку як ви йому не знайти, що тільки з вами він зможе бути щасливим! Спілкуйтеся. Перш, ніж заговорити з чоловіком, не варто довго роздумувати. Ви хочете зав'язати спілкування з ним - сміливо говорите про будь які речі.

Детальніше...

Як зрозуміти, чи буде чоловік зраджувати?

Збираючись прийняти пропозицію стати дружиною, уважно проаналізуйте всі за і проти. Звичайно, кожна дівчина мріє, що її шлюб буде ідеальним, але чи дійсно чоловік, якого ви вибрали буде вам вірним і збереже ваші відносини побудовані на довірі протягом усього спільного життя? Ознаки схильності чоловіка до зрад зазвичай проявляються завжди, але закохана жінка воліє їх просто не помічати. А коли помічає, то буває вже надто пізно. Як же розпізнати потенційного зрадника? Постарайтеся дізнатися, яким чоловік був у попередніх відносинах. Не робіть це нав'язливо. Але все ж, якщо у вашого обранця вже раніше був такий дует, як дружина плюс коханка, то задумайтеся: така ж схема може повторитися і в стосунках з вами.

Детальніше...