Як видалити плями від губної помади

Як видалити плями від губної помадиПлями від губної помади на одязі легко видалити нашатирним спиртом. Однак використовувати його потрібно дуже обережно, оскільки на пофарбованій тканині нашатирний спирт залишає сліди. З вовняної тканини, а також з шовку губну помаду видаляють чистим спиртом. Добре справляється з подібними завданнями бура, якою посипають пляму. Після цього тканину треба прополоскати спочатку в мильній, а потім у чистій воді.

Детальніше...

Як доглядати за рукавичками

Як доглядати за рукавичкамиРукавички виготовляються з самих різних матеріалів - шкіри, замші, натуральних, штучних і синтетичних тканин. Догляд за цими виробами має деякі особливості. Щоб рукавички довше зберігали бездоганний вигляд, необхідно дотримуватись рекомендацій, наведених нижче.

 

Детальніше...

Як доглядати за головними уборами

Як доглядати за головними уборамиНе варто засмучуватися, якщо улюблений капелюх втратив форму чи на ньому з'явилася потворна пляма. Всі ці проблеми неважко вирішити, коли під рукою є доступні засоби, наявні майже в кожному будинку. А правильно скористатися ними допоможуть наведені нижче поради.

 

Детальніше...

Як доглядати за парасолями

Як доглядати за парасолямиПарасоля необхідна для захисту від дощу чи сонця. Проте, крім цієї чисто практичної функції, він виконує ще одну - декоративну. Проблема полягає в тому, що в силу свого призначення парасолі часто піддаються впливу несприятливих факторів - таких, як вологість, вітер, яскраве світло і т. п. Продовжити термін служби цього незамінного аксесуара допоможе дотримання кількох простих правил.

Детальніше...

Як доглядати за сумочками

Як доглядати за сумочкамиСумочка - обов'язковий атрибут стилю і зовнішнього вигляду будь-якої жінки. Ця річ може розповісти багато про характер, звички та інші якості своєї власниці. Причому значення має не тільки те, наскільки сумочка відповідає моді і скільки вона коштує, але і те, в якому стані знаходиться виріб.

 

Детальніше...