Яка електробритва краща

 Яка електробритва кращаЯка електробритва краще намагаються з'ясувати багато чоловіків по всьому світу, в надії знайти ту саму єдину - комфортну і якісну електробритву. Звичайно, однозначної відповіді на дане питання бути не може. Скільки чоловіків - стільки й думок з цього приводу, а хтось по-старому воліє користуватися звичайним станком для гоління. Але чому так виходить, що при великій кількості товарів на ринку деякі представники сильної половини людства віддають перевагу старому доброму станку.

Детальніше...

Як зробити кулю з ниток

Як зробити кулю з нитокЯк зробити кулю з ниток, багато з нас знають ще зі шкільних уроків трудового навчання в початкових класах. За допомогою такої кулі з  ниток можна прикрасити будь-яке приміщення, вносячи до нього нотку оригінальності і тепла. Крім того, зроблений своїми руками і незвично задекорована нитяна куля, може стати відмінним подарунком вашим рідним і близьким. Саме тому ваш улюблений сайт корисних порад розповість вам про те, як зробити кулю з ниток своїми руками. Спочатку надуйте повітряні кулі. Надувайте їх такого розміру, якого ви хочете отримати в подальшому ваші нитяні кулі.

Детальніше...

Як зробити лизуна

Як зробити лизунаВсі діти пам'ятають такий чудовий мультик під назвою «Мисливці за привидами» і його видатного героя лизуна. Адже він послужив прототипом для створення дивною, але захоплюючого іграшки для дітей зі здібностями прилипати до поверхонь, рук, приносити масу захвату. Дітям цікаво грати такою іграшкою, а ще цікавіше дізнатися, як зробити лизуна своїми руками. Скористайтеся моментом приємно і корисно провести час зі своєю дитиною, створюючи разом незвичайну іграшку.

Детальніше...

Як зняти перстень

Як зняти перстеньЩе вранці перстень вільно наділи на палець, а ввечері, коли пальці набрякли, перстень сидить, як влитийі і викликає масу мук. Як зняти перстень, щоб не пошкодити ні палець, ні прикрасу? Найпростіший, тому поширений спосіб - з використанням жирного засобу. Підійде рослинна олія або крем. Добре змастіть палець будь-яким засобом, і перстень піде, як «по маслу». Можна скористатися рідиною для миття посуду або рідким милом. Наступний спосіб теж безболісно позбавляє від перстеня, але для цього знадобиться товста шовкова нитка довжиною близько метра і голка.

Детальніше...

Як навчитися красиво писати

Як навчитися красиво писатиЯк навчитися писати гарним почерком, і взагалі, чи можна всім навчитися писати красиво? Існує думка, що гарний почерк людині дається від природи. І той, хто пише некрасиво і нерозбірливо ніяк вже не може навчитися писати по-іншому, він, навіть, не впізнає свій почерк. Насправді ж в каліграфії, як і в будь-якій справі, успіх залежить тільки від регулярних занять і наполегливого бажання. Саме тому ми розповімо вам сьогодні про те, як навчитися красиво писати. Найбільш простий і дієвий спосіб, який допоможе вам навчитися красиво писати - це тренувати правильне написання кожної букви або символу окремо.

Детальніше...