Яка електробритва краща

 Яка електробритва кращаЯка електробритва краще намагаються з'ясувати багато чоловіків по всьому світу, в надії знайти ту саму єдину - комфортну і якісну електробритву. Звичайно, однозначної відповіді на дане питання бути не може. Скільки чоловіків - стільки й думок з цього приводу, а хтось по-старому воліє користуватися звичайним станком для гоління. Але чому так виходить, що при великій кількості товарів на ринку деякі представники сильної половини людства віддають перевагу старому доброму станку.

Станок для гоління або електробритва? Що краще?

Недоліки станка для гоління:

• Звичайно, зараз станки стали більш безпечними у використанні, ніж раніше. Але все ж ризик поранитися і пошкодити собі шкіру під час гоління досить високий.

• Щоб досягти максимально гладкої шкіри та ефективного гоління, потрібно мати деяку вправність і моторність у даній справі.

• І як на зло гелі або піни для гоління, а також нові танки закінчуються у самий неочікуваний момент.

Переваги бритвеного верстата:

• Мабуть, головною перевагою бритвених верстатів є їх цінова доступність. Напевно, кожен чоловік може дозволити собі придбати станок для гоління, який сьогодні продаються практично на кожному розі.

• До того ж багато чоловіків стверджують, що ніяка електробритва НЕ збриє всю щетину так ретельно, як це зробить звичайний станок для гоління.

Недоліки електробритви:

• Наявність електробритви має на увазі постійний догляд за нею. Деяких чоловіків може налякати втомлива чистка сіточок і лез після гоління. У такому випадку вам слід вибирати ту модель, яка оснащена функцією самоочищення, а також може очищуватись під струменем води.

• Деякі чоловіки відзначають появу роздратування і свербіж після її використання. Слід зазначити, що при регулярному використанні, вже через місяць шкіра звикне до даного виду гоління, і все роздратування пройдуть.

Переваги електробритв:

• Використання практично повністю виключає можливість отримати порізи під час гоління.

• Якщо електроприлад оснащений акумуляторами, це істотно спрощує її використання і дає можливість голитися, наприклад, в дорозі. 

Яка бритва краща: сіткова або роторна

Перш ніж давати відповідь на це питання слід зрозуміти і усвідомити, що електробритви бувають сіткові і роторні. У чому ж їх відмінність? В магазинах продається безліч різних видів, але всі вони по суті своїй бувають або роторними або сітковими. Сіткова працює за схожим принципом звичайного станка для гоління: за допомогою вібруючих лез зрізає щетину, а леза від шару шкіри відділяє тонка сіточка. Роторний вид електробритв збриває щетину шляхом обертання круглих різців, які розміщені в бритвених голівках. При виборі роторної або сітчастою слід врахувати, що для чутливої шкіри, схильної до подразнень, більше підходить сіткова, але при цьому вважається, що роторна бритва голить більш якісно і акуратно. Тому віддавати перевагу тій чи іншій бритві, слід з урахуванням особливостей своєї шкіри. На питання «яка електробритва краще для чутливої шкіри» відповідь однозначна - сіткова.    

Яка електробритва краща: поради та рекомендації

Кращою електробритвою може бути тільки та, яка повністю відповідає вашим запитам по функціональності приладу, його ергономічності, дизайну, а також ефективності. Тому, вирушаючи на пошуки кращої бритви, необхідно скласти собі певний список пріоритетів, а також пам'ятати, що чим більше оснащена і функціональна бритва буде, тим, відповідно, буде вище її вартість.

Помилково вважати, що всі моделі призначені тільки для сухого гоління. Багато чоловіків віддають перевагу збривати свою щетину (особливо володарі густий і жорсткої щетини), попередньо розм'якшуючи її теплою водою, а також рясно змащуючи спеціальними засобами для гоління. Значна кількість сучасних електробритв мають також функцію вологого гоління. А деякі виробники подбали про ваш комфорт, і розробили електробритви з уже вбудованим відсіком, що слугує ємністю засобу для гоління, яке поступово і рівномірно під час гоління буде розподілятися по шкірі. До того ж, електробритви, які призначаються для вологого гоління, значно легше очищувати від збритого волосся. Таку бритву досить помістити під струмінь води і промити.

Якщо ви часто буваєте в дорозі, тоді вам слід придивитися до бритв, які мають вбудований акумулятор або ж мають можливість працювати від звичайних батарейок. Електробритва, що працює від батарейок, не передбачена для щоденного використання, але для рідкісного застосування в дорозі вона буде просто ідеальним варіантом.

Чоловіки, які полюбляють голитися, приймаючи душ, повинні звернути увагу на моделі з водонепроникним корпусом.

Чималу роль при виборі кращої електробритви має її зручність у використанні. Попередньо визначившись з моделлю, візьміть її в руки, відчуєте її вагу і розміри, прислухайтеся до своїх відчуттів: чи зручно вам її тримати, чи щільно прилягає рука до корпусу приладу, чи зручно вам буде надалі використовувати її за призначенням.

Яка електробритва краща: Braun або Philips

Сьогодні лідерами у виробництві електробритв є такі марки, як Braun, Philips і Panasonic. Якщо ви зупинили свій вибір на сіткових різновидах електробритв, то вам слід придивитися до моделей Braun і Panasonic, тоді як Philips спеціалізується на випуску роторних моделей. Звичайно, сказати однозначно, електробритви якої фірми краще неможливо, адже у кожної з них представлений широкий асортимент моделей, серед яких кожен покупець зможе знайти модель, що  відповідає всім його запитам та вимогам.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: