Як вибрати собі хобі

Як вибрати собі хобіХобі дозволяє людині прикрасити свої сірі будні. За допомогою деякого забавного захоплення можна розвіятися, відпочити, урізноманітнити своє життя, тобто привнести в неї певний інтерес. Крім того, деякі хобі дозволяють спілкуватися з людьми і знаходити нових друзів. Природно, кожна людина сумнівається у виборі свого хобі, вважаючи, що незабаром воно йому набридне. Тому ми і розкриємо цю тему. Як же вибрати собі хобі хоча б на певний проміжок часу?

Детальніше...

Як правильно фотографуватися

Як правильно фотографуватисяУ наше століття цифрових технологій навіть таке тонке мистецтво, як фотографія, стало доступна найширшим верствам населення. Однак абсолютна більшість фотографій, представлених в соціальних мережах - відверта «халтура». Деякі з цих фото стають справжнім посміховиськом на жіночих сайтах. Про те, як правильно сфотографувати себе, ми розповімо. Сучасні цифрові фотокамери здатні творити дива. Багато фотокамер навіть в автоматичному режимі видають майже «шедеври» - фотографії яскраві, соковиті.

Детальніше...

Печворк, або клаптеве рукоділля для початківців

Печворк, або клаптеве рукоділля для початківцівПечворк являє собою дещо інше, як клаптеве рукоділля. Варто відзначити, що дане хобі народилося як утилітарне. Тобто економним господиням шкода було викидати невеликі клаптики матеріалу після заняття рукоділлям. Таким чином, обрізки від тканин знайшли своє застосування в мистецтві, яке займає разум багатьох жінок сучасності. Печворк для початківців дуже простий, так як з часом техніка печворку поліпшувалася, а на світ почали з'являтися справжні шедеври мистецтва.

Детальніше...

Скрапбукінг - креативне хобі для жінок

Скрапбукінг - креативне хобі для жінокУ наш час практично у кожної жінки є хобі і улюблені захоплення, які допомагають відволіктися від буденності, повсякденної суєти і сірості, знімають стрес і напругу, отримані вдома і на роботі. Крім звичного захоплення рукоділлям, наприклад, шиттям, в'язанням гачком, вишивкою - з'являються нові види творчої самореалізації. До них відноситься скрапбукінг, що набирає все більшу популярність і популярність у нашій країні.

Детальніше...

Як вибрати гачок для в'язання

Як правильно зібратися у відпусткуВ'язання гачком не менш цікаве, ніж в'язання спицями. Вибір гачка залежить від типу виробу, який потрібно зв'язати. Можна скористатися дерев'яним, пластмасовим, а також металевим гачком. Гачки для в'язання бувають діаметром від 0.5 мм до 10 мм, а довжиною 120 - 160 мм. Гачки для в'язання мають свою розмірність, яка вказується на самому гачку у вигляді номера, який відповідає його діаметру.

Детальніше...