Хто такий Справжній чоловік?

В першу чергу, справжній чоловік - це сильний чоловік! А хто такий сильний чоловік? І що означає чоловіча сила? І як вона може позначитися на відносинах між чоловіком і жінкою? З давніх пір прийнято вважати, що сила чоловіка полягає в органі, який розташовується десь між колінами і пупком. У наші дні в якості сильного чоловіка зміцнився стереотип мачо, який перебирає жінок. І чим більше цей самець розбив жіночих сердець, тим мужніший він вважається. І якщо ви протрете зашторені очі і подумаєте тверезо, чи дійсно в штанах знаходиться чоловіча сила?

Детальніше...

Як позбутися від почуття ревнощів?

На перший погляд здається, що ревнощі - це абсолютно нормальне почуття. Багато дівчат думають, що якщо чоловік її ревнує, значить, він любить. Але насправді, це не зовсім так. Причиною ревнощів у більшості випадків служить його самолюбство і егоїзм. Міркування егоїста прості: «Улюблена дивиться на іншого мужика, значить їй зі мною нецікаво, а з ним краще. Значить він краще за мене і сильніше мене ». Для самолюбства такого чоловіка цей факт неймовірно образливий. І в такому випадку у чоловіка з'являється непереборне прагнення бути власником своєї дружини. Він каже собі, що це моя жінка, і вона буде тільки моєї.

Детальніше...

Серйозні стосунки, які вони?

Як прийти до серйозних стосунків? З чого вони починаються, і як ми знаходимо партнера для цих самих серйозних стосунків? Рано чи пізно, але в житті кожної людини настає той момент, коли насичені романи і нетривалі зустрічі перестають приносити задоволення. І тоді нам хочеться серйозних довгих романтичних відносин. Що таке серйозні стосунки? Кожен визначає серйозні стосунки по-своєму. Хтось думає, що серйозні відносини виникають при тривалих зустрічах, хтось вважає, що серйозні відносини - це відносини без сексу, а хтось вважає, що починаються вони зі знайомства з батьками другої половинки або з початком спільного життя.

Детальніше...

Все про поцілунки

Відомий американський фізіолог Гордон Геллап вважає, що навіть найпростіший поцілунок дає дуже потужний сигнал тілу і мозку. Цей чоловік є фахівцем у зовсім молодій галузі науки, називається яка філематологія. Це і є наука про поцілунки, перекладається слово Філем з грецької мови, як «поцілунок». Сьогодні ми поговоримо про те, як техніка поцілунку впливає на весь організм в цілому, і які види поцілунків існують. Під час поцілунку між двома людьми йде обмін інформацією - смакової, нюхової, тактильної. Діє вона на підсвідомому рівні, розповідаючи багато чого про вас і про вашого партнера.

Детальніше...

Мезальянс - які вони нерівні шлюби?

Красива дівчина і непоказний хлопець, принц і простачка, мільйонер і бідна провінціалка, зрілий чоловік і юна дружина - ось кілька прикладів нерівних шлюбів. Сто років тому нерівні шлюби лякали звичайних людей. Вони зустрічалися рідко, але обговорювалися дуже довго. Засуджуючи ту чи іншу пару, люди дивувалися: "Що робиться на білому світі! Як таке можливо? "У них була причина дивуватися, бо раніше всі жили за принципом" кожному цвіркуну свій припічок ". Дівчина з села виходила заміж за сільського хлопця, дочка м'ясника - за сина пекаря, граф одружився на графині, а принц ... всі знають, що на принцесі.
Нерівні шлюби - розрахунок або любов?

Детальніше...