Як не завагітніти

Як не завагітнітиБагато дівчат мають часті статеві зв'язки з різними партнерами. Та й подружні пари, думаю не раз замислювалися про те, як не завагітніти. Існує безліч різних методів і способів, завдяки яким завагітніти не вийде.

Найперший метод - це календарний, та й то він не завжди вірний. Необхідно з точністю знати початок і кінець менструації. Календарний метод допоможе тільки тим дівчатам, у яких регулярно йдуть місячні, наприклад, в один день кожного місяця починаються і в один день закінчуються. Щоб не завагітніти, можна займатися сексом з 10 по 14 день після менструації. В цей період вірогідність завагітніти найнижча, тому що яйцеклітина ще не дозріла, і не настав період овуляції.

Другий метод - спринцювання. Потрібно промивати піхву різними розчинами, які порекомендує вам доктор. Але є і мінуси, які впливають на майбутнє життя, тобто після спринцювання важко буде завагітніти, тому що з кожним промиванням з піхви вимивають корисну мікрофлору і через це з'являється молочниця, дисбактеріоз і різні інші захворювання.

Третій метод - це перерваний статевий акт. Цей метод найбільш підходящий, оскільки ви можете насолодитися повноцінним сексом без всяких презервативів, притуплюють чутливість чоловічого статевого органу, та й дівчині не доведеться вживати різні контрацептиви і кошти.

Чоловік, перед тим як кінчити виймає свій член з піхви. Але гарантії, що ви не зможете завагітніти немає, так як під час сексу з члена виділяється рідина - природна рідина, в ній знаходиться до 20 мільйонів сперматозоїдів. Виділення природної рідини чоловік не може контролювати. Та й у потрібний момент, коли чоловік ось-ось буде відчувати солодкий оргазм, він може забути про те, що член потрібно вийняти.

Четвертий метод - свічки, гелі, тампони, креми зісперміцидною дією. Такі засоби вводяться в середину піхви, дія - близько 40 хвилин. Наприклад, якщо користуватися тампонами, то статевий акт може тривати 12 годин. Цей метод ідеальний для не занадто частого сексу, але краще всього додатково надіти на член презерватив. Ці препарати забезпечують змащуючий ефект, а також вони мають противірусну дію. Якщо часто використовувати такі препарати, то можна порушити мікрофлору піхви.

П'ятий спосіб - це чоловічі презервативи. Вони дуже зручні у використанні, але є випадки, коли чоловік відмовляється від них, тому що з презервативом відчуття під час сексу не такі реальні як без презерватива. Цей спосіб - надійний захист від інфекцій, тільки якщо їм правильно вміють користуватися. При невмінні правильно надягати на статевий член презерватив він рветься і втрачає свою захисну функцію.

Шостий спосіб - жіночі презервативи. Являє собою мішечок, який засовують в піхву, а краї розташовані по статевих губ. Щоб вміло використовувати виріб, необхідно тренуватися. Теж притупляє чутливість члена і піхви.

Ви, звичайно ж, можете вибрати для себе будь-який з цих методів. Тепер ви знаєте, як не завагітніти, і тому солодкого вам сексу з коханою половинкою.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: