Як визначити сумісність в шлюбі за знаками зодіаку

Як визначити сумісність в шлюбі за знаками зодіакуЗавдяки астрологічній системі знання, у нас з'явилася можливість виявити, що саме люди очікують від коханої людини, і яким чином обирають один одного. Розглянемо, яка існує сумісність знаків зодіаку в шлюбі.

Овен здатний побудувати гармонійні відносини з такими представниками зодіакальних знаків, як Лев, Овен, Близнюки, Водолії, Терези, Стрільці. Однак нічого доброго не вийде з Козерогом і Рибами. Пекуча пристрасть і феєрверк почуттів очікує Овна і Стрільця, а Лев йому може надати впевненість і у важку хвилину підтримати.

Тельцю найкраще для шлюбу підходять такі знаки зодіаку, як Риби, Діва, Козеріг і Рак, а от зі Скорпіоном, Левом і Водолієм відносини не будуть складатися. Тельцю необхідний дуже терплячий і вірний партнер, тому що перш, ніж зробити крок назустріч, вони дуже довго придивляються.

Близнюків тягнуть родинні знаки своєї стихії, а саме Близнюки, Водолії і Терези. Міцним буде союз з Тельцями і Левами, проте їм зовсім не по дорозі з Рибами, Стрільцями і Дівами. Взагалі, такий знак зодіаку, як близнюки, дуже товариський, і їм потрібен партнер, який повністю задовольнить їх комунікативну потребу.

Що стосується Раків, то для них ідеальними партнерами є Риби, Діва, Овен, Лев, Скорпіон, Телець, а ось невдалим буде шлюб з Терезами та Козерогами. Раку в особі партнера потрібен друг, помічник і надійна опора.

Чудовою парою Леву стануть Овни, Стрільці, Близнюки і Терези. Навряд чи складуться хороші стосунки з Водоліями, Скорпіонами, Козерогами, Дівами і Тельцями. Левам недостатньо одного сексу, їм потрібен душевний і чуттєвий контакт, тому що вони є великими романтиками.

Для Дів найкраще підходять Скорпіони і Діви, а ось повною протилежністю вони є для Водоліїв, Тельців, Терезів і Раків. Діва може часто підколювати і критикувати, тому потрібно навчитися все спокійній сприймати.

У Терезів прекрасні стосунки складаються з Овнами, Водоліями, Близнюками, Терезами та Стрільцями. Нерозуміння може виникнути з Тельцями, Раками і Козерогами. Терези мають дуже романтичну натуру, люблять все ніжне і гарне.

Скорпіонам потрібен партнер, який не дозволить затухнути потужному любовному заряду, який є в цього знака, але і не дасть йому вибухнути. Малоймовірно, що може щось вийде з Водолієм, Овном і Левом, але спільну мову можна знайти з Козерогом, Рибою, Дівами і Раком.

У Стрільців може бути ідеальний шлюб з Левами, Овнами, Скорпіоном, Раками, Водоліями, а от з Рибами нічого не вийде. Стрільцеві необхідний партнер, який буде оптимістом, володіти прекрасним почуттям гумору і буде визнавати його право і свободу.

Кращими партнерами для Козерогів можуть стати Скорпіони, Тельці, Діви і Риби, а от зі Стрільцями, Овнами, Раками і Терезами відносини будуть нестабільними.

У Водолія відмінна сумісність спостерігається з Терезами, Овнами, Близнюками, Раками і Стрільцями. Практично немає нічого спільного у цього зодіакального знаку з Тельцями, Скорпіонами, Водоліями і Левами. Крім сексуальної близькості, Водоліям необхідна інтелектуальна.

У Риб відсутня сумісність зі Стрільцями, Овнами, Дівами, Терезами й Рибами, а прекрасно вони можуть жити із Тельцями, Скорпіонами, Раками, Козерогами і Левами. Цей знак дуже чутливий і вразливий.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: