Чим корисні заняття сексом

Чим корисні заняття сексомВсі ми знаємо, що секс благотворно впливає на організм. Після жаркої ночі любові так приємно прокидатися вранці, відчуваючи себе оновленим і повним сил. Чому так відбувається? Чому сексуальне задоволення дає нам позитивні емоції і покращує наше здоров'я? А тривале утримання, або, навпаки, секс без оргазму залишає організм розбитим? Спробуємо все це з'ясувати.

Заняття сексом як гімнастика

Погодьтеся, якщо займатися сексом довго і в хорошому темпі, часто міняючи пози (наприклад, місіонерська позиція - «вершниця»), то потім будеш настільки втомленим, начебто провів час в тренажерному залі. Звичайно, більше втомлюється той, хто активніше рухається. Тож радимо вам, милі дами, що бажають схуднути, більше рухатися під час сексу - так ви не тільки зробите приємність партнерові, але і швидше схуднете. Під час активних фрикційних рухів активно працює серце, витрачається багато енергії, а значить, «спалюються» жирові клітини. Під час сексу діють м'яза таза, грудей, сідниць, рук ... ну чим не тренажерний зал?
Заняття сексом корисно й тим, що в організмі виробляється серотонін, який дає нам відчуття насичення і розслаблення - зовсім як після смачного і ситного обіду. Крім того, заняття любов'ю вимагають від партнерів неабиякої гнучкості. Тому секс служить як би профілактикою захворювань суглобів, розвиває еластичність зв'язок.
Під час сексу у жінок активно виробляються естрогени, що поліпшують стан шкіри, волосся і нігтів. У чоловіків же збільшується вироблення статевого гормону тестостерона, який відповідає не тільки за силу статевого потягу, а й зміцнює кістки і м'язи. У чоловіків, які часто займаються сексом, сильніша серцевий м'яз, а значить ризик виникнення інфаркту набагато нижче, ніж у «воздержанцев».

Секс і нервова система

Чим корисні заняття сексомЗаймаючись сексом можна поліпшити свій емоційний стан, і більше того, вилікуватися від депресії. Справа в тому, що на нервову систему жінок впливає гормон простогландин, що міститься в спермі, який вбирається в стінки піхви при незахищеному статевому акті. А секс з презервативом не має такого чудового ефекту. Звичайно, секс без презерватива допустимо лише між постійними партнерами. У такому випадку чоловік буде віддавати жінці простогландин, який робить її спокійною і врівноваженою. А жінка ділиться з чоловіком своїми гормонами - естрогенами, які зміцнюють стінки судин і перешкоджають утворенню тромбів.
Секс заспокоює. Ви помічали, що жінка, вимушена утримуватися від сексу протягом довгого часу, стає невмотивовано агресивною, злий, часто зривається на крик і взагалі дуже важка в спілкуванні. Але варто їй знайти, нарешті, гармонію в сексуальному житті, і вона знову стає тихою і приємною для оточуючих. Вся справа в гормонах. Накопичуючись в організмі, статеві гормони, позбавлені можливості викидатися в кров під час оргазму, шукають собі вихід у чомусь іншому. Тут ми звертається до теорії Фрейда про сублімацію. Немає сексу - і ми кидаємося в бурхливу діяльність (сублімуючи), гормони бушують, вимагають виходу, і ми даємо їм можливість виплеснутися в жаркому спорі або в скандалі. Регулярне статеве життя дає нам сексуальну розрядку, і ми з легкістю тримаємо себе в руках у важку хвилину, пригнічуємо агресію і насолоджуємося життям.
Під час занять сексом виробляється гормон радості - ендорфін. Природний наркотик, ендорфін, дає нам блаженне відчуття під час оргазму і після сексу. Крім того, чим більше ендорфіну в крові, тим сильніше наш імунітет. Так секс є природним захисником від хвороб.

Секс - болеутамувач

Чим корисні заняття сексомВи помічали, що під час сексу біль кудись зникає? Справа в тому, що заняття любов'ю провокують вироблення гормону окситоцину, який має знеболюючий ефект. Так що, якщо жінка відмовляється від сексу, посилаючись на головний біль - швидше за все, це просто невдала отмазка, адже після гарного сексу від головного болю не залишається і сліду. Якщо біль заважає заснути, секс - кращі ліки. Регулярний секс допомагає підтримувати рівень окситоцина досить високим, а це знижує природний больовий поріг.
Тривалість життя чоловіків безпосередньо залежить від частоти і регулярності статевого життя. Хотіли б нагадати про вже давно доведений вченими факт: ті, хто в старшому віці (після 45 років) займається сексом не рідше 1 разу на тиждень, живуть набагато довше.

Чи може бути занадто багато сексу?

Важко зробити однозначний висновок, адже це, насамперед, залежить від індивідуальних особливостей кожної людини. Жінка може «витримати» дуже багато статевих актів за короткий час і це не виснажить її, а навпаки, додасть сил. У чоловіків все по-іншому.
Чоловікові потрібен час для відновлення сил після сексу. І це безпосередньо залежить від статевої конституції кожного чоловіка. Люди з сильною статевою конституцією здатні швидко відновлюватися і знову і знову займатися сексом. А людям зі слабкою статевою конституцією кожен статевий акт доставляє безліч проблем: слабкість, задишка, піт і ін Якщо партнерка такого чоловіка буде наполягати на все нових статевих актах - швидше за все чоловік скористається препаратом начебто Віагри, а це дуже важко для організму. Частий прийом стимулюючих засобів виснажує організм.
Тому намагайтеся знаходити компроміс між своїми потребами та бажаннями партнера, і тоді гармонія вашої сексуального життя принесе вам здоров'я, і успіх у всіх справах!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: