Як правильно засмагати в солярії

Як правильно засмагати в соляріїНапевно, кожна представниця прекрасної статі бажає отримати гарний засмаглого відтінку шкіри незалежно від часу сезону. Солярій в цьому випадку - найкращий друг для жінок і завжди прийде на допомогу по досягненню ефективного результату. Однак не варто нехтувати технікою безпеки при використанні штучного ультрафіолету, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

Для початку потрібно з'ясувати, чи можна Вам, милі дами, взагалі відвідувати солярій. Чи є якісь протипоказання. Якщо таких немає, то Ви можете сміливо почати приймати сонячні ванни, відвідуючи салони і студії засмаги у Вашому місті.

Отже, основні правила:

1. Перед відвідуванням солярію рекомендується приймати душ за кілька годин до сеансу, або відразу перед процедурою засмаги. При цьому потрібно використовувати засоби, які не піддають шкіру зневоднення. Наприклад: бережливі пінки для душу, або легкі і не лужні гелі.

2. Не використовуйте перед сеансом ніяку парфумерію. Макіяжу так само повинно бути якомога менше, а краще його повна відсутність, як і взагалі будь-яких небажаних косметичних засобів.

3. Обов'язково використовуйте крем для засмаги в солярії. Ви можете придбати його прямо в салоні краси. Не варто користуватися дешевими засобами для засмаги - вони дуже ненадійні і можуть тільки зашкодити вашій шкірі. На губи слід нанести спеціальний бальзам. Щоб захистити очі надіньте окуляри, які, як правило, теж видаються в салоні. Волосся потрібно сховати під шапочку, щоб уникнути їх ламкості і вигоряння.

4. Ні в якому разі не загоряйте топлес, та й взагалі повністю оголеними. Молочні залози обов'язково повинні бути прикриті. Не можна нехтувати цим правилом, оскільки це може спричинити важкі несприятливі наслідки, аж до раку грудей. Використовуйте стікіні - вони є надійним захистом від попадання ультрафіолету в області молочних залоз.

5. Вам потрібно добре вивчити дію апарату. Докладно дізнатися про його наявні функції. Ознайомтеся з сертифікатом UV випромінювання, який Вам зобов'язані надати на Ваше прохання. Також рекомендуємо з'ясувати, коли останній раз в солярії проводилася зміна ламп. Якщо лампи нові, то кількість хвилин слід брати відповідно менше.

6. Перед відвідуванням студії засмаги, Вам слід обов'язково проконсультуватися з лікарем. Якщо Ви здійснюєте прийом будь-яких спеціальних ліків, то деякі з них можуть спровокувати алергічну реакцію на ультрафіолетові промені.

7. Радимо випити чашку корисного трав'яного чаю, або морквяного соку перед відвідуванням солярію, а на шкіру нанести невелику кількість зволожуючого крему.

Ні в якому разі не перестарайтеся при відвідуванні сонячних ванн. Ніколи не беріть максимальну кількість хвилин. Краще засмагати більш часто, але з меншим часом. Тоді Ви не ризикуєте обгоріти, отримати опіки і тим самим захищаєте шкіру від небезпечних наслідків. Не відвідуйте солярій частіше, ніж через день. Досить буде від одного до трьох разів на тиждень! Після досягнення бажаного результату, рекомендуємо підтримувати отриманий відтінок засмаги і скоротити частоту і періодичність сеансів.

Якщо Ви будете грамотно відвідувати солярій і загоряти відповідно до вищезазначиними правилами та інструкціями, то ніякі небезпеки і погіршення самопочуття не представлятимуть загрози для Вас. При цьому Ви будете виглядати чудово і чарівно з красивим золотим відтінком шкіри. Головне, пам'ятайте про всі перерахованих правилах. Бережіть своє здоров'я!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: