Як позбутися прищів за ніч

Як позбутися прищів за нічЄ багато надійних і перевірених методів для позбавлення від прищів. Запобігання появ прищів завжди був кращий метод, але надзвичайні ситуації будуть виникати, коли потрібно позбавитися від прищів якомога швидше. Хочу розповісти кілька ефективних засобів, які допоможуть вам швидко позбавитися від прищів.

Метод 1. Перед сном вимийте лице звичайною водою з під крану і висушіть. Потім на прищ нанесіть тонким шаром зубну пасту і залиште так до ранку. Вранці не забудьте змити залишки зубної пасти.

Метод 2. Видавіть сік лимона на марлю і прикладіть у вигляді компресу на обличчя. Тримати поки марля не висохне.

Метод 3. Там де з'явилися червоні цятки туди капнути масло лаванди. Бажано це робити перед сном.

Метод 4. Змішайте трохи кориці і меду в тісто. Вимийте обличчя і нанесіть суміш на заражених районах перед сном. Вимийте обличчя ретельно вранці. Якщо ви схильні ворочатися уві сні, покладіть рушник на подушку, щоб запобігти його попадання випадково на подушку.

Метод 5. Візьміть яйце відокремте білок від жовтка. Потім яєчним білком намажте прищі.

Не видавлюйте прищі перед тим як будете їх лікувати. Якщо прищі серйозна проблема для вас, відвідайте дерматолога. Завжди мийте обличчя і висушіть перед застосуванням будь-якого лікування.
Якщо один з методів не працює, спробуйте інший, поки не знайдете той, який краще для вас. Мийте руки водою з милом, перш ніж доторкатися до вашого обличчя або застосування будь-якого лікування для прищів.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: