Чим корисний біг вранці

Чим корисний біг вранціБіг - чудово зміцнює наш серцевий м'яз. Він позбавляє нас від безсоння і стресів. Пробіжки вранці позитивно діють на наш організм. Фігура наша стає на багато стрункішою, а хода більш пружною. Після ранкової пробіжки Вас не так напружує робота і різного роду домашні справи. З'являється більше рішучості та енергії, які допомагають вирішити будь-які проблеми. При ранковій пробіжці спалюється зайвий жир, качається прес, запобігає утворення целюліту, і дуже добре зміцнюється мускулатура ніг.

Як стверджують лікарі, біг вранці, дуже корисно впливає на організм людини. У той час як ми біжимо, у нас очищаються легені, тому що вдихаємо більшу кількість кисню і видихаємо більше вуглекислого газу. Міцніють легені, серце, м'язи, і весь наш організм в цілому. Для дітей він корисний тим, що виправляє поставу і форсує розвиток скелета.

Пробіжки вранці мають багато переваг. По-перше, вранці час завжди сплановано. Ми завжди знаємо, в який час ми виходимо на роботу, а ввечері можуть бути непередбачені обставини. По-друге, вранці бігати зручніше: немає шаленого руху машин, народу, і, само собою зрозуміло, прекрасний свіже повітря. По-третє, вранці у нас величезна кількість сил, і нам легше налаштуватися. Потрібно всього лише встати, одягтися, вмитися і побігти. Поки ми біжимо, відрікаємося від усіх проблем (від роботи, від начальства і т.д.). Ми знаходимося наодинці з природою, з чудовим ранком, і своїм тілом.

Приступати до заняття бігу завжди важко. Звичайно ж, вранці хочеться поспати як можна довше. Але потрібно себе перебороти. І через деякий час ви відчуєте прилив сил і бадьорості. Люди, які вчиняють ранкові пробіжки можуть пишатися собою, тому що вони перебороли лінь у собі, їхня фігура набуває бажані форми і самопочуття поліпшується.

Щоб вийти в парк або на стадіон для пробіжки, не потрібно особливих навичок. Для ранкового бігу підійде будь-яка погода, навіть якщо на вулиці йде сніг або ллє дощ. Необхідна величезна сила волі, для того щоб примусити себе до бігу вранці. Доводиться якось адаптуватися до цього способу життя: раніше вставати, бути спритнішим вранці, не концентрувати свою увагу на негоду. Потрібно долати себе. І, звичайно ж, має бути прагнення до вдосконалення свого тіла і здоров'я. Кожна жінка повинна цього хотіти.

Перед всякими фізичними навантаженнями повинна бути невелика розминка. Ранковий біг не потрібно починати з подолання кросу, треба витратити хоч трошки часу на розігрівання своїх м'язів і суглобів. У перший же день не потрібно ставити величезний рекорд: біг вранці необхідний як зарядка для бадьорості, він не повинен бути виснажливим і позбавляти нас сил, адже Вам ще потрібно йти на роботу. До того ж, швидкість-це не завжди показник прекрасного успіху.

Лісова стежка або парк як не можна краще підійдуть для ранкового бігу, для того щоб можна було розслабитися і насититися киснем. Для наших суглобів шкідливо бігати по асфальту, тому потрібно віддавати перевагу грунтовим доріжках. Пробігши, потрібно прийняти душ або теплу ванну і, по можливості, зробити масаж.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: