Як правильно зібратися у відпустку

Як правильно зібратися у відпусткуВідкладіть речі, які можуть знадобитися вам, поки ви прибудете до місця призначення. Покладіть їх в ручну поклажу і візьміть з собою в літак. Якщо багаж загубиться, по крайней мере, у вас буде все найнеобхідніше, наприклад контактні лінзи, ліки та косметика.Пластикові пакети на блискавці дуже корисні, коли ви збираєтеся в поїздку. Вони допомагають уникнути забруднення, якщо проллється шампунь та інші рідини.

Детальніше...

Як вибрати туристичне спорядження для походу

Як вибрати туристичне спорядження для походуЗбиратися в похід - справа непроста. Особливо для новачка. Слід розуміти, що туристичний похід припускає знаходження на природі протягом тривалого часу без звичних побутових зручностей і можливостей. Тому, збираючись, слід заздалегідь подбати про придбання речей, за допомогою яких життя на природі буде більш комфортною та безпечною. Найголовніші предмети туристичного спорядження - це рюкзак, спальний мішок, карімат і намет. Без цього скромного набору навіть одна ніч, проведена в лісі, може надовго відбити бажання повторити подібне.

Детальніше...

Як відпочити з маленькою дитиною на морі

Як відпочити з маленькою дитиною на моріВлітку хочеться відпочити біля моря, але що ж робити, якщо у вас маленька дитина? Чи вийде нормально відпочити? Перед тим як їхати відпочивати потрібно продумати безліч моментів. Які речі взяти з собою, чим розважати дитину під час поїздки, як уберегти своє чадо від сонячних опіків. Перед поїздкою на море обов'язково проконсультуйтеся з педіатром. Лікар проведе огляд дитини і порадить місце відпочинку і препарати, які потрібно взяти з собою. Лікар скаже, що відпочивати на море з малюком потрібно не менше 20 днів. Так дитина встигне акліматизуватися.

Детальніше...

Як вибрати спальний мішок

Як вибрати спальний мішокЯк вибрати спальний мішокБез спального мішка не обійдеться жоден турист. Він також може стати в нагоді в далекій дорозі і на дачі без опалення. Вибирати спальник слід, виходячи з передбачуваних умов його експлуатації. Однією з основних характеристик спального мішка є температурний індекс. Основні теплозахисні властивості спального мішка визначаються наповнювачем. Форму спального мішка слід вибирати, виходячи з передбачуваного способу пересування. Для пішого походу потрібні компактні моделі, а для подорожі на автомобілі підійде спальник будь-якої конструкції.

Детальніше...

Як вибрати намет і туристичний тент

Як вибрати намет і туристичний тентТуристичні походи стають все більш популярним проведенням часу. Але в будь-якому разі, з ким би ви не йшли в похід, вам знадобиться захист від погодних умов у разі привалу. Такий захист досягається за рахунок намета або туристичного тенту. Але як вибрати такий намет, який прослужить багато років своєму власникові? Варто зазначити, що намети діляться на види за їх призначенням. Перш за все, купуючи будь-який намет, необхідно визначитися, для чого він вам буде потрібен. Всього налічує чотири види туристичних наметів.

Детальніше...

Як організувати подорож самому

Як організувати подорож самому У середньому відпустка випадає двічі на рік і, як правило, її час узгоджується з керівництвом заздалегідь. Тому організацію самостійної подорожі потрібно починати заздалегідь, не залишаючи важливі моменти на крайній термін. По-перше, визначте напрямок відпочинку. Якщо ваша мета поніжитися на теплому піску, то розглядайте південні узбережжя: Тайланд, острови Індійського океану, Єгипет, Індія. Хоча в певний час року для цих цілей підійдуть і пляжі Іспанії. Якщо ж ваші інтереси поширюються переважно на культурний відпочинок, віддавайте перевагу країнам з багатою історією та культурною спадщиною.

Детальніше...

Куди поїхати з дітьми влітку

Куди поїхати з дітьми вліткуЗ наближенням спекотної пори багато мам замислюються про те, куди поїхати з дітьми влітку. Якщо дитина вже відвідує школу, то для неї можуть виявитися корисними одна або дві зміни в літньому таборі, які зазвичай розташовані далеко за містом. Окрім дотримання режиму харчування дітям гарантовані різні розваги, спрямовані на розвиток кмітливості, колективної поведінки, фізичної підготовки.  Більшість залишаються в межах міста і проводять час самостійно, або за допомогою шкіл раннього розвитку, однак останні найчастіше роблять перерву в роботі на літні місяці.

Детальніше...