Як вміти подобатися людям та знаходити друзів

Як вміти подобатися людям та знаходити друзівЯк подобатися людям? Це справді вічне питання, на яке немає точної відповіді до цього часу. Адже всім вгодити неможливо і не потрібно навіть старатися всім догодити, просто для того, щоб тебе  любили. Проте є такі люди до яких всі відносяться добре, в них немає ворогів, їм завжди легко знайти мову з іншими. Але чому? Що їх об’єднує? Насамперед  те, що вони завжди щирі з іншими, не навішують на тебе своїх проблем, завжди тактовні, ввічливі, спокійні та завжди щасливі та усміхнені…

Детальніше...

Шлях до здійснення мрій

Шлях до здійснення мрійКожен з нас хоч коли-небудь мріяв. Про кохання,  про престижну роботу,  про успіх у навчанні… Наші мрії підштовхували нас до рішучих дій, ми ставили перед собою мету і наполегливо йшли до неї. Та, як це не дивно, втілення нашого бажання в життя залежить не стільки від наших кроків на шляху до неї, скільки від нашої віри і позитивного мислення. Про силу думок свідчать досліди Масару Етому, який фотографував кристали води. Вони  змінювали свою форму залежно від слів, які говорили над ними і емоцій які при цьому відчували.

Детальніше...

Лікування депресії

Лікування депресіїЯкщо ти відчуваєш себе пригніченим, то краще щось з цим робити – депресія сама по собі не зникне. Не забувай, що ти завжди можеш щось зробити для боротьби і твій успіх залежить тільки від тебе. Ось 5 речей, виконання, яких може тобі допомогти забути про депресію.

 

Детальніше...

Що робити, якщо дитина грубить

Что делать, если ребенок грубитЯкщо Ваша дитина почала Вам грубити, то в першу чергу потрібно з'ясувати причину такої поведінки. Адже просто так нічого не відбувається. Така поведінка у дітей можна спостерігати, коли у неї проблеми з дітьми або ж дитина просто від усього втомилася. Вам потрібно сісти з дитиною і поговорити. Якщо Ви на грубість дитини почнете лаятися або ж грубити, то це тільки призведе до ускладнень в Ваших відносинах. На грубість дітей необхідно реагувати спокійно.

Детальніше...

Як мотивувати дитину до навчання

Як мотивувати дитину до навчанняУ наш час, з появою інтернету, соціальних мереж, комп'ютерних ігор та інших спокус, стало дуже важко прищеплювати дітям розуміння того, що освіта - дуже важлива і потрібна річ. Батьки вже просто збилися з ніг у пошуках відповіді на питання як мотивувати дитину до навчання. Насправді, немає нічого неможливого, просто до кожної проблеми потрібно знайти правильний підхід. Ось кілька правил, які допоможуть батькам виховати відповідальних і старанних діток.

Детальніше...

Як бути успішною: 10 порад

Як бути успішною: 10 порадНавчися пізнавати себе і вмій зібратися. Не впадай у відчай, якщо виявиш які-небудь невеликі недоліки в собі. Сприймай їх так, як ніби це єдине, що відрізняє тебе від інших, а також вмій перетворити їх на переваги. Створи собі свій власний імідж. Ніколи не наслідуй і не виробляй противний твоєї сутності (натурі) образ. Потрібно вміти використовувати фантазію. Підходь до себе критично й іронічно, але не занадто. Читати, читати і ще раз читати. Освіта, культура і елементарна інформованість дадуть тобі більше шансів на перевагу.

Детальніше...

Як здивувати чоловіка

Як здивувати чоловікаВідносини, в яких немає динаміки, романтичних ноток і нових вражень, приречені на провал. Щоб урізноманітнити їх, і зробити більш цікавими, жінці потрібно проявити фантазію і оригінальність. Наші поради, як здивувати чоловіка, допоможуть освіжити одноманітні відносини і принести задоволення обом. Побут, щоденне спілкування позбавляє подружжя елемента несподіванки, новизни. Але якщо робити один одному приємні сюрпризи, сімейне життя знову придбає яскраву палітру. Сюрпризи - це зовсім не дорогі подарунки, це різні дрібниці, які служать доказом того, що чоловік і дружина пам'ятають про смаки один одного, про бажання і захоплення.

Детальніше...

Як вийти з глибокої депресії самостійно

Як вийти з глибокої депресії самостійноЕмоційний стан людини може позначитися не тільки на поведінці, а й на роботі всього організму. З цієї причини особливо важливо стежити за своїм станом і вчасно вживати заходів. Сучасну людину все частіше цікавить питання, як вийти з депресії самостійно, і коли без допомоги фахівців вже не обійтися. Щоб відповісти на ці питання, потрібно розібратися, що таке депресія і які методи усунення її існують. Депресія - це особливий стан людини, при якому з'являється усвідомлення того, що він не потрібен нікому. Вийти з нього досить складно.

Детальніше...

Як зрозуміти, чи буде чоловік зраджувати?

Збираючись прийняти пропозицію стати дружиною, уважно проаналізуйте всі за і проти. Звичайно, кожна дівчина мріє, що її шлюб буде ідеальним, але чи дійсно чоловік, якого ви вибрали буде вам вірним і збереже ваші відносини побудовані на довірі протягом усього спільного життя? Ознаки схильності чоловіка до зрад зазвичай проявляються завжди, але закохана жінка воліє їх просто не помічати. А коли помічає, то буває вже надто пізно. Як же розпізнати потенційного зрадника? Постарайтеся дізнатися, яким чоловік був у попередніх відносинах. Не робіть це нав'язливо. Але все ж, якщо у вашого обранця вже раніше був такий дует, як дружина плюс коханка, то задумайтеся: така ж схема може повторитися і в стосунках з вами.

Детальніше...

Як привернути увагу чоловіка - поради психолога

У більшості випадків жінка так і залишається таємно закоханою, не наважуючись зробити будь який крок для того, щоб показати себе. Все тому, що вважає його недосяжним ідеалом. Жінки! Не бійтеся діяти, високо цінуєте себе і не губіться з ним, а спробуйте привернути його увагу до вашої персони. Доведіть, що ви особлива, що таку як ви йому не знайти, що тільки з вами він зможе бути щасливим! Спілкуйтеся. Перш, ніж заговорити з чоловіком, не варто довго роздумувати. Ви хочете зав'язати спілкування з ним - сміливо говорите про будь які речі.

Детальніше...

Сексуальні жести

Якщо люди навчаться розуміти один одного і розмовляти мовою тіла, то непорозуміння між ними можна буде уникнути. Сексуальні жести необхідні при спілкуванні з протилежною статтю, починаючи з вечірки і закінчуючи офісом. І якщо в нижчевикладеному матеріалі ви раптом впізнаєте себе, то можете не дивуватися, в такому випадку ви зрозумієте, що саме ви робили неправильно. Жести сексуальності відрізняються один від одного, а їх неправильне розуміння призводить до конфліктів і спустошення душі. Жестів дуже багато, і більшість з них дуже схожі з жестами тварин, адже дісталися вони людині від мавп.

Детальніше...

Дружба чоловіка і жінки

Як часто люди задають таке питання: «Чи існує дружба між чоловіком і жінкою?» Давайте разом розберемося в цьому питанні і поставимо жирну крапку в даному визначенні. Дружба - що це? Сьогодні у кожної людини знайдуться приклади зі свого життя, коли хлопчик і дівчинка, які росли разом, пізніше ставали друзями в більш старшому віці.
Але чи правильно називати такі відносини дружбою? А може це відношення сестри і брата? Відомий психоаналітик з Росії Сергій Хейфец заявляє, що дівчатка і хлопчики, починаючи з раннього дитинства, відмінно розуміють один одного. Але мова в такому випадку ніколи не йде про сексуальний потяг.

Детальніше...

Звідки з'являється психологічна прив'язаність?

Деякі дорослі люди вміють керувати своїми психологічними прихильностями, інші ж, навпаки, розуміють, що нічого не можуть з собою вдіяти. Так що ж це таке, психологічна прив'язаність? Насправді прихильність - це дивовижний зв'язок, який може притягнути і втримати людину поруч з іншою людиною, причому, двох цих людей не буде утримувати ні любов, ні вигода, ні якийсь інтерес. І до кого або до чого тільки не прив'язуються люди в наші дні! Це можуть бути люди, тварини, предмети гардероба, продукти харчування, місце проживання і так далі.

Детальніше...