Як красиво освідчитися в коханні чоловікові

Як красиво освідчитися в коханні чоловіковіГоворити гарні слова своїй коханій людині необхідно вміти. Бувають такі випадки, коли жінка хоче першим сказати своєму чоловікові про кохання. Але як же красиво зізнатися йому в любові? Зараз дам вам кілька порад. сі ми в юності складали вірші. Римувати, напевно, і зараз не забули. Так у чому проблема? Пора брати в руки шматочок паперу і ручку, і починати римувати. Не потрібно писати літературні рими. Слід написати, трохи римуючи все те, що ти думаєш про своє кохану людину.

Детальніше...

Чого не можна робити в ліжку з чоловіком

Чого не можна робити в ліжку з чоловікомУсі жінки хочуть бути в ліжку ідеальними. Природно, що про те, яка жінка в ліжку можна дізнатися тільки від чоловіка. За якими ж ознаками чоловіки оцінюють жінок і називають їх кращими коханками. Отже, наведу правила, дотримуючись яких можна стати кращою коханкою. Хлопцям подобається, щоб дівчина брала активну участь в сексі, а не лежала, втупившись у стелю. Хлопцям зовсім неважливо, з якою метою дівчина рухає стегнами. Аби ці рухи були присутні.

Детальніше...

Як подати заяву в РАЦС

Як подати заяву в РАЦССтворення сім'ї - завжди хвилююча подія в житті кожної людини. Можна жити в цивільному шлюбі, а можна офіційно оформити свої стосунки в РАЦСі. Реєстрація актів цивільного стану - повна розшифровка абревіатури даної. Для того, щоб офіційно зареєструвати свої відносини кожен з подружжя повинен написати заяву, в якій повинна стояти саме Ваш підпис. Заява пишеться Вами від руки у присутності працівника РАЦСу.

Детальніше...

Як правильно цілуватися

Як правильно цілуватисяПоцілунки, як і секс можна вдосконалювати. Для того, щоб поцілунки стали ідеальними необхідно тренуватися. Адже саме з досвідом поліпшується техніка поцілунку і приходить новий досвід. Кожна людина починає цілуватися з раннього дитинства. Поцілунки і приємні, і корисні. Для того щоб доставити своєму партнеру приємне, необхідно знати, як необхідно правильно цілуватися. Ось саме про це ми зараз і поговоримо.

Детальніше...

Як зробити сексуальне життя цікавим

Як зробити сексуальне життя цікавимПісля декількох років прожитих разом секс починає набридати і стає простою необхідністю. Таке виникає навіть, якщо пара постійно змінює пози. Є, звичайно, і такі пари, які в цьому питанні грамотні і можуть зберегти пристрасть один до одного на протязі довгих років. Такі пари намагаються завжди урізноманітнити секс, чим-небудь новеньким, несподіваним. А от більшість людей в цьому питанні заходять в глухий кут. Хоча у наш час можна скрізь знайти необхідну інформацію. Секс це одна з тем, яка обговорюється в усьому світі.

Детальніше...

Як зробити секс незабутнім

Як зробити секс незабутнімЩоб отримати незабутнє задоволення від сексу з вашою коханою половинкою, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Так, правила є навіть у сексу і їх достатньо велика кількість. Навіть, якщо ви знаєте практично всі пози, описані в Камасутрі, це зовсім не означає, що ви справжній секс профан. Треба не тільки знати всі пози, скільки мати пізнання майстерно їх використовувати в будь-якій ситуації, щоб отримати справжню насолоду собі й принести його своєму партнеру по сексу.

Детальніше...

Чим корисний секс

Чим корисний сексДля того, щоб зайнятися сексом необхідно любити людину або мати бажання зайнятися сексом. Крім приємних відчуттів секс здатний на багато що. Ось про це чому зараз і піде мова. Заняття сексом можуть допомогти вам зміцнити серце. Під час оргазму тиск може підвищитися до 160/120 мм ртутного стовпа, пульс при цьому досягає 160 ударів на хвилину. Крім цього зміцненню серцевого м'яза сприяє виділення гормону естрогену.

Детальніше...

Секс-кодекс дівчини

Секс-кодекс дівчиниУ кожної дівчини існує "Кодекс честі", який вона встановлює сама для себе. Але є загальні правила, якими слід керуватися. Зараз ми розглянемо ці правила. Не варто приходити на побачення вчасно. Необхідно хлопця спочатку трохи помучити, щоб він зрозумів, що не єдиний на світі. Ніяких поцілунків на першому побаченні. Коли цілуватися вперше особливого значення не має, головне щоб щастя було. Це найважливіше в нашому житті.

Детальніше...

Любовні ігри без жодного сорому

Любовні ігри без жодного соромуЛюбовні ігри збагачують відносини між сильною і слабкою статтю, як ніщо інше. Секс - це відмінний спосіб вираження своєї любові. Ми, звичайно, знаємо безліч способів доставити коханій людині задоволення. Але всі забувають головне. Якщо хочете подарувати коханій насолоду, не замислюйтесь ні про що - все станеться само собою. Вивчайте один одного, фантазуйте і експериментуйте! Найголовніше, робіть це з любов'ю!

Детальніше...

Одяг для першого побачення

Одяг для першого побаченняЧоловік твоєї мрії запросив тебе на побачення. Що одягнути? Психологи впевнені, що такий відповідальний захід вимагає особливої уваги до свого вбрання, який може багато про що розповісти твоєму супутнику. Жінки і чоловіки мислять по-різному, ось чому перед походом на побачення варто дізнатися, яка думка про твій одяг у представників сильної статі. Класичний костюм, який вважають за краще ділові жінки, повідає чоловікові про твою закритості.

Детальніше...

Як не завагітніти

Як не завагітнітиБагато дівчат мають часті статеві зв'язки з різними партнерами. Та й подружні пари, думаю не раз замислювалися про те, як не завагітніти. Існує безліч різних методів і способів, завдяки яким завагітніти не вийде. Найперший метод - це календарний, та й то він не завжди вірний. Необхідно з точністю знати початок і кінець менструації. Календарний метод допоможе тільки тим дівчатам, у яких регулярно йдуть місячні, наприклад, в один день кожного місяця починаються і в один день закінчуються.

Детальніше...

Зручні пози для сексу в машині

Зручні пози для сексу в машиніБагато чоловічих журналів пишуть про секс в автомобілі. Для сексу в автомобілі є відповідні пози, від яких можна отримати задоволення. Найголовніше, щоб заняття сексом в автомобілі не зашкодило здоров'ю. А тепер перейдемо безпосередньо до поз, які можна використовувати для сексу автомобілі. Якщо мати деяку практику, то зайнятися сексом в автомобілі можна всього за кілька секунд. Спочатку необхідно відсунути назад до самого упору пасажирське крісло. Після цього потрібно відкинути спинку сидіння максимально назад.

Детальніше...

Як вирішити проблему з ерекцією

Як вирішити проблему з ерекцієюІснує думка, що одружені чоловіки і чоловіки, які мають коханку, стають імпотентами рідко. А ще краще, якщо в чоловіка є і дружина, і коханка. З цього приводу вчені зробили чудові відкриття. Як показали відкриття вчених, наявність у чоловіка коханки призводить до стимуляції потенції, а також активізує статеве життя з дружиною. Дана інформація в даний час використовується для лікування у чоловіків деяких видів потенції.

Детальніше...

Як помститися коханці

Як помститися коханціНайчастіше дружини дізнаються, що у чоловіка є коханка. Є, звичайно, і щасливиці, яким не довелося з цим зіткнутися. Але що ж робити, якщо ви дізналися про те, що у чоловіка крім вас є інша жінка? Якщо ж дуже хочеться помститися розлучниці, то ця стаття саме для вас. Самими найкращими способами помсти я вважаю наступні. Купуйте фарбу, і напишіть на двері коханки чоловіка "Бл...дь". Природно, що вона відразу приступить до перефарбуванню дверей, а от коли перефарбує, знову напишіть це ж слово.

Детальніше...

Як збуджувати чоловіка

Як збуджувати чоловікаВозбудить мужчину можно не только внешним видом. Зачастую влюбленный мужчина возбуждается от простого прикосновения или слова. А сейчас поговорим именно о том, чем может женщина возбудить мужчину. Самый простой вариант возбуждения мужчины – внешний вид. Для этого лучше всего подойдут облегающие наряды из шелка. Такой наряд должен выгодно подчеркивать вашу фигуру, все ее изгибы и, конечно же, выпуклости.

Детальніше...

Як зайнятися сексом у ванній

Як зайнятися сексом у ваннійСпільний або роздільний санвузол представляє необмежені можливості для любовних утіх, особливо це стосується вихідних, коли діти вдома. Ванна в цей час ідеальне місце для усамітнення. Усамітнитися у ванній можна в квартирі знайомих, у дівчини в гостях. У ванній можна дозволити собі втілити багато творчих задумів. Адже у ванній стільки всяких пристосувань! Залишається тільки придумувати і пробувати.

Детальніше...

Як робити еротичний масаж

Як робити еротичний масажЩоб зробити своїй коханій людині еротичний масаж вам не потрібно закінчувати курси. Справа в тому, що еротичний масаж повинен подобатися тій людині, якій ви його робите. А для того щоб точно дізнатися, що подобається людині, ви повинні тренуватися і стежити за реакцією партнера. З кожним днем у вас почне виходити все краще і краще. Ви зможете дізнатися самі ерогенні зони свого партнера.

Детальніше...

Як визначити сумісність в шлюбі за знаками зодіаку

Як визначити сумісність в шлюбі за знаками зодіакуЗавдяки астрологічній системі знання, у нас з'явилася можливість виявити, що саме люди очікують від коханої людини, і яким чином обирають один одного. Розглянемо, яка існує сумісність знаків зодіаку в шлюбі. Овен здатний побудувати гармонійні відносини з такими представниками зодіакальних знаків, як Лев, Овен, Близнюки, Водолії, Терези, Стрільці. Однак нічого доброго не вийде з Козерогом і Рибами.

Детальніше...

Чому чоловіки зраджують дружинам

Чому чоловіки зраджують дружинамІноді в житті кожної людини зустрічаються такі моменти, як зрада. Щасливчики ті, яким вдалося уникнути такої поведінки з боку коханої людини, проте зрада, чоловіча або жіноча на сьогоднішній день досить поширене явище у стосунках чоловіка і жінки. Які ж причини чоловічої зради? Таких причин декілька, серед яких можна виділити близько десятка найбільш суттєвих.

 

Детальніше...

Як сподобатися дівчині

Як сподобатися дівчиніКожен хлопець рано чи пізно, задає собі це питання, і лише деякі можуть на нього відповісти. А ті, хто не можуть, читайте - ця стаття для Вас! По-перше, щоб сподобатися дівчині, необхідно подобатися собі самому, тільки тоді ти зможеш подобатися оточуючим. Кожна дівчина цінує в хлопцеві природність, якщо ти ведеш себе як «крутий хлопець», а сам при цьому виглядаєш не природно, то так ти нічого не доб'єшся. При спілкуванні з дівчиною потрібно вести себе звичайно, поступово переходити з «скромного хлопця» в «душу компанії».

Детальніше...

Протизаплідні таблетки - як не завагітніти

Протизаплідні таблетки - як не завагітнітиПротизаплідні таблетки на сьогоднішній день один з найефективніших засобів від небажаної вагітності, проте, ними користуються дуже небагато жінок. Чому так відбувається, адже ефективність таблеток досягає 99% у тих випадках, коли всі правила прийому дотримані. Діють вони на основі гормональних речовин, які містяться в них і іменуються в медицині як "прогестерон" і "естроген", підрозділяючись на монофазні і комбіновані.

Детальніше...

Як звабити чоловіка

Як звабити чоловікаКожна жінка має сексуальність від природи, але вміння маніпулювати нею залежить від неї самої. Власну сексуальність можна розвивати й удосконалювати. У грамотно підносящої себе, впевненої жінки ніколи не виникне проблеми, як звабити чоловіка, її сексапільність чоловік відчуває відразу. Поводьтеся розкуто, будьте максимально природною і звабливою, запропонуйте чоловікові несподіваний секс. Ваша спонтанна ініціатива принесе прекрасні і хвилюючі емоції.

Детальніше...

Як правильно робити мінет

Як правильно робити мінетНе всі пари, на жаль, вдаються до оральних пестощів в даний час. Проте в оральному сексі немає нічого поганого, навіть більше того, вчені медичних інститутів встановили, що подружні пари, в яких практикується оральний секс, тримаються набагато довше. Доставити невимірне задоволення чоловікові можна за допомогою мінета. Однак, навряд чи кожна жінка може робити мінет правильно. Існують деякі хитрощі і прийоми, виконання яких при оральному сексі, доставить чоловікові максимум задоволення. Як правильно робити мінет?

Детальніше...

Як правильно цілуватися взасос

Як правильно цілуватися взасосЯкщо ви ще молоді або не володієте потрібним досвідом у техніці поцілунку, ми з задоволенням розповімо вам, як правильно цілуватися взасос. Робити це не складно: дуже важливо розслабитися, і забути про свої переживання. Ну і, звичайно, потрібно подбати про те, щоб зуби були здоровими і чистими, інакше радості такі поцілунки не принесуть. Перед тим, як дізнатися, як правильно цілуються взасос, потрібно засвоїти, що поцілунок взасос не повинен бути занадто сильним, інакше потрібно буде позбавлятися від наслідків надто сильного засосу.

Детальніше...

Як надягти презерватив

Як надягти презервативНапевно, найстрашніше для будь-якого чоловіка - усвідомлення своєї неспроможності. Чоловік повинен залишатися чоловіком у всьому. Навіть у дрібницях. І, безумовно, вміння швидко та віртуозно надіти презерватив у визначенні цього статусу займає не останнє місце. Отже, що ж необхідно знати, щоб опанувати дану майстерність, якщо не досконало, то хоча б на рівні "добре", ми вам розповімо. Для початку визначимося з необхідними інструментами.

Детальніше...

Як розвинути сексуальність

Як розвинути сексуальністьБути сексуальною і подобатися чоловікам мріє більшість дівчат. Але як цього домогтися знає далеко не кожна. У чому секрет жіночої сексуальності. Головне - вірити в себе. Не треба думати, що ви незручна і потворна, і не заслуговуєте уваги чоловіків. Кожна жінка досконала і володіє тільки їй притаманною унікальною гідністю, родзинкою, якщо хочете. І ця якість не доступна жодній іншій дівчині. Вона стане вашим основним козирем.

Детальніше...

Чи можливий секс під час вагітності?

Чи можливий секс під час вагітностіОдним з найважливіших етапів у житті жінки в емоційному і фізіологічному плані є вагітність. Виношування дитини викликає особливі зміни в організмі жінки пов'язані з фізіологією, статевою системою і гормональним фоном, але ще більше значення в цей період для жінки стає її емоційний стан. Всі зміни, що відбуваються в організмі вагітної жінки, приводять до того, що багато пар на цьому етапі неоднозначно ставляться до сексу через відсутність необхідних знань у цій сфері.

Детальніше...

Які ерогенні зони у чоловіків

Які ерогенні зони у чоловіківНасправді сміливість і ініціатива чоловіків у ліжку - лише видимість, так як визнати зворотний факт їм не дозволяє гордість. Зважаючи на це висловити свої бажання їм дещо складно. Також складно зрозуміти, що їм приносить задоволення і визначити чоловічі ерогенні зони. Ми зробимо невелику екскурсію по чоловічому тілу і виявить найбільш сильні ерогенні зони чоловічого тіла. Якщо ви ставите питанням, як принести задоволення чоловікові, варто, насамперед, звернути свою увагу на дослідження його тіла і визначення ерогенних зон. Почати можна з голови.

Детальніше...

Як відтягти оргазм у чоловіків

Як відтягти оргазм у чоловіків80% чоловіків хотіли б продовжити задоволення від статевого акту зі своєю коханою і єдиною чи просто партнером по сексу. Але як це зробити?! Думаю, що багато задавалися цим питанням і не раз. Кожен бажав би доставити приємні відчуття один одному трішки довше і більше. Нижче будуть приведені декілька порад і методів як відтягнути "виверження Везувія" без будь-яких хірургічних втручань або використання спеціальних препаратів. Отже, в інтернеті ви можете знайти безліч всяких різних порад як швидко не еякулювати.

Детальніше...

Як підвищити сексуальну активність і посилити оргазм

Як підвищити сексуальну активність і посилити оргазмДля багатьох чоловіків актуальні питання: як збільшити потенцію, як вирішити проблеми з простатою, як зробити оргазм більш інтенсивним, а статевий акт - тривалішим. Дівчата шукають способи отримання оргазма і вивчають техніки легких пологів. Для вирішення безлічі цих проблем є простий спосіб - тренування ЛК-м'язів? Про це ми вам розповімо.

 

Детальніше...

Як вилікувати імпотенцію народними засобами

Як вилікувати імпотенцію народними засобамиСьогодні існує багато засобів, що допомагають позбутися імпотенції. Поговоримо про народне лікування, яке визнано офіційною медициною, як додаток до основного лікування. Десять крапель настоянки квітучого польового барвінку розбавляють в ложці кип'яченої води і приймають 4 дні поспіль двічі на день. Через 14 днів курс повторюють. Трава заячої капусти у вигляді настою допомагає при лікуванні, як чоловічих, так і жіночих проблем.

Детальніше...

Як здивувати хлопця

Як здивувати хлопцяУдивить по-хорошему своего парня желает каждая девушка. Отношения молодых людей нуждаются в эмоциональном подстегивании, иначе серые будни могут отравить своей рутиной даже самые очаровательные отношения. Чтобы сюрприз понравился не только девушке, но и парню, ей необходимо вспомнить все его желания, когда парень вскользь упоминал о них. Задание, конечно, не самое простое, особенно когда молодые люди знают друг друга не первый год.

Детальніше...

Які дівчата подобаються хлопцям

Які дівчата подобаються хлопцямБагатьох панянок хвилює непусте питання: «Які дівчата подобаються хлопцям?». Складне питання - критерії краси в кожного хлопця різні. Ми спробуємо відповісти на це непросте питання. Для того, щоб удосконалити свою фігуру, дівчата йдуть на всілякі хитрощі - сидять на всіляких дієтах, відвідують спортзали, купують дорогий одяг. Саме таким чином вони намагаються приховати уявні чи справжні недоліки. Навіть «під ніж» лягають - змінюють форму носа, вух, грудей, живота.

Детальніше...

Як правильно займатися сексом

Як правильно займатися сексомЯк правильно займатися сексом, людей цікавило ще в давнину. Зокрема, навіть стародавні люди знали, як це робити - еротичні сюжети були виявлені як в наскальному живописі, так і в пізніший період - в часи стародавньої Греції та стародавнього Риму. При виборі позиції для сексу велике значення мають такі фактори, як зручність пози, ріст і комплекція партнерів, а також психологічний аспект - деякі пози можуть здатися принизливими як для жінки, так і для чоловіка. Всі любовні пози можна розділити на кілька груп.

Детальніше...

Мезальянс - які вони нерівні шлюби?

Красива дівчина і непоказний хлопець, принц і простачка, мільйонер і бідна провінціалка, зрілий чоловік і юна дружина - ось кілька прикладів нерівних шлюбів. Сто років тому нерівні шлюби лякали звичайних людей. Вони зустрічалися рідко, але обговорювалися дуже довго. Засуджуючи ту чи іншу пару, люди дивувалися: "Що робиться на білому світі! Як таке можливо? "У них була причина дивуватися, бо раніше всі жили за принципом" кожному цвіркуну свій припічок ". Дівчина з села виходила заміж за сільського хлопця, дочка м'ясника - за сина пекаря, граф одружився на графині, а принц ... всі знають, що на принцесі.
Нерівні шлюби - розрахунок або любов?

Детальніше...

Все про поцілунки

Відомий американський фізіолог Гордон Геллап вважає, що навіть найпростіший поцілунок дає дуже потужний сигнал тілу і мозку. Цей чоловік є фахівцем у зовсім молодій галузі науки, називається яка філематологія. Це і є наука про поцілунки, перекладається слово Філем з грецької мови, як «поцілунок». Сьогодні ми поговоримо про те, як техніка поцілунку впливає на весь організм в цілому, і які види поцілунків існують. Під час поцілунку між двома людьми йде обмін інформацією - смакової, нюхової, тактильної. Діє вона на підсвідомому рівні, розповідаючи багато чого про вас і про вашого партнера.

Детальніше...

Серйозні стосунки, які вони?

Як прийти до серйозних стосунків? З чого вони починаються, і як ми знаходимо партнера для цих самих серйозних стосунків? Рано чи пізно, але в житті кожної людини настає той момент, коли насичені романи і нетривалі зустрічі перестають приносити задоволення. І тоді нам хочеться серйозних довгих романтичних відносин. Що таке серйозні стосунки? Кожен визначає серйозні стосунки по-своєму. Хтось думає, що серйозні відносини виникають при тривалих зустрічах, хтось вважає, що серйозні відносини - це відносини без сексу, а хтось вважає, що починаються вони зі знайомства з батьками другої половинки або з початком спільного життя.

Детальніше...

Як позбутися від почуття ревнощів?

На перший погляд здається, що ревнощі - це абсолютно нормальне почуття. Багато дівчат думають, що якщо чоловік її ревнує, значить, він любить. Але насправді, це не зовсім так. Причиною ревнощів у більшості випадків служить його самолюбство і егоїзм. Міркування егоїста прості: «Улюблена дивиться на іншого мужика, значить їй зі мною нецікаво, а з ним краще. Значить він краще за мене і сильніше мене ». Для самолюбства такого чоловіка цей факт неймовірно образливий. І в такому випадку у чоловіка з'являється непереборне прагнення бути власником своєї дружини. Він каже собі, що це моя жінка, і вона буде тільки моєї.

Детальніше...

Хто такий Справжній чоловік?

В першу чергу, справжній чоловік - це сильний чоловік! А хто такий сильний чоловік? І що означає чоловіча сила? І як вона може позначитися на відносинах між чоловіком і жінкою? З давніх пір прийнято вважати, що сила чоловіка полягає в органі, який розташовується десь між колінами і пупком. У наші дні в якості сильного чоловіка зміцнився стереотип мачо, який перебирає жінок. І чим більше цей самець розбив жіночих сердець, тим мужніший він вважається. І якщо ви протрете зашторені очі і подумаєте тверезо, чи дійсно в штанах знаходиться чоловіча сила?

Детальніше...