Як зробити секс незабутнім

Як зробити секс незабутнімЩоб отримати незабутнє задоволення від сексу з вашою коханою половинкою, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Так, правила є навіть у сексу і їх достатньо велика кількість. Навіть, якщо ви знаєте практично всі пози, описані в Камасутрі, це зовсім не означає, що ви справжній секс профан.

Треба не тільки знати всі пози, скільки мати пізнання майстерно їх використовувати в будь-якій ситуації, щоб отримати справжню насолоду собі й принести його своєму партнеру по сексу. У нинішні часи мало хто хоче пізнавати таємні глибинки сексу, люди в основному пригнічують свої тваринні інстинкти в ритмі кролика.

Перш ніж зайнятися сексом варто подбати про контрацепцію, тим більше, якщо у вас кілька сексуальних партнерів. Мова йде про ваше здоров'я і його треба вберегти від всіляких захворювань і ВІЛ інфекцій.

Навіть, якщо ви займаєтеся оральним сексом, все одно варто, щоб ваш партнер одягнув презерватив на статевий член і захистив вас від вірусних проникнень в ротову порожнину. Тільки після цього моменту можете вдаватися до любовних утіх. Не забувайте про змащування, якщо у вас недостатньо природного жіночого мастила, варто купити лубрикант - штучне мастило на водній основі для занять сексом.

Якщо ви не горите бажанням зайнятися сексом, не варто цього робити, все одно секс не принесе вам ніякого задоволення. Хорошого сексу не вийде ні для кого з двох партнерів. Хоча можна спробувати завести партнера, щоб той захотів цим зайнятися.

Різноманітність в сексуальному житті - одне з правил відмінного сексу. Намагайтеся урізноманітнити секс і експериментувати, інакше партнерові буде з вами нудно. Тільки за умови, що це подобається обом партнерам. Спробуйте пограти в різні сексуальні ігри, надіти або зобразити який-небудь наряд - секретарки або медсестрички. Це обов'язково заведе вашого партнера.

Не бійтеся розмовляти на тему сексу, діліться вашими фантазіями. Будьте відверті один з одним. Так ви зможете виявити проблемні моменти, наприклад, вам дуже незручно в одній позі, але терпите це через те, що йому дуже подобається це.

Зізнайтеся йому в цьому, і можливо він переключиться на іншу позу, яка подобається обом секс партнерам. Або можна розділити секс на два етапи: перший той, що подобається йому, другий той - що подобається вам.

Перед сексуальними втіхами не варто пити алкоголь і сильно переїдати. Інакше хорошого сексу не вийде. При алкогольному сп'янінні у вас буде порушена координація, а при переїданні - неповороткість. Хоча можна трошки випити для того, щоб бути трошки розкутіше в ліжку і мати можливість спробувати втілити в життя свої давні фантазії.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: