Чим корисний секс

Чим корисний сексДля того, щоб зайнятися сексом необхідно любити людину або мати бажання зайнятися сексом. Крім приємних відчуттів секс здатний на багато що. Ось про це чому зараз і піде мова.

Заняття сексом можуть допомогти вам зміцнити серце. Під час оргазму тиск може підвищитися до 160/120 мм ртутного стовпа, пульс при цьому досягає 160 ударів на хвилину. Крім цього зміцненню серцевого м'яза сприяє виділення гормону естрогену.

Люди, які регулярно займаються сексом, не страждають анемією. У таких людей в крові міститься велика кількість еритроцитів. Завдяки цьому кров насичується киснем.

Заняття сексом здатні знизити рівень холестерину в крові. Це відбувається завдяки гормону естрогену, який викидається під час сексу.

Оргазм, який відчуває людина при заняттях сексом, здатний зменшити ризик захворювання на рак грудей. Що саме допомагає зупинити розвиток раку, до кінця ще не з'ясовано.

Якщо часто займатися сексом, то у вас буде ідеальна фігура. Вам навіть не доведеться сильно себе навантажувати: сидіти на дієтах, займатися спортом. Під час занять сексом виділяється гормон, який нормалізує обмін вуглеводів. А якщо під час сексу використовувати різноманітні пози, то ви можете привести в порядок сідниці, стегна і так далі.

Люди, які ведуть регулярне статеве життя, не страждають від порушення гормонального балансу в організмі. За рахунок цього у жінок проходить перед менструальний синдром. Крім цього під час сексу виділяється гормон, який має властивості знеболюючий засіб. Таким чином, якщо у вас напад мігрені вам необхідно просто зайнятися сексом.

Секс полегшує проходження критичних днів у жінок. Заняття сексом підвищують рівень імуноглобулінів у вас в організмі. Тому люди, що займаються регулярним сексом, мають більш сильний імунітет і здатні протистояти застуді та іншим захворюванням. Але пам'ятайте, що для цього більше всього підходить секс у вечірній час.

Під час сексу в організмі підвищується кількість еритроцитів, а це сприяє меншому закупорювання пор. А це в свою чергу перешкоджає появі прищів.

Для того, щоб назавжди забути, що таке цистит займайтеся сексом. Секс сприяє зміцненню м'язів сечового міхура.

Секс здатний захистити людину від депресії. Справа в тому, що під час оргазму людина відчуває справжнє задоволення. А крім цього в кров людини виділяється гормон ендорфін, який підвищує настрій.

Завдяки тому, що під час оргазму м'язи скорочуються, людина розслаблюється. Крім цього людина після статевого акту отримує психологічну і фізіологічну розрядку. Після цього до людини приходить сон.

Як з'ясували вчені ті пари, які займаються сексом через день, живуть в середньому на 10 років більше, тих людей, у яких секс буває дуже рідко.

Займайтеся сексом на здоров'я і будьте щасливі.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: