Зручні пози для сексу в машині

Зручні пози для сексу в машиніБагато чоловічих журналів пишуть про секс в автомобілі. Для сексу в автомобілі є відповідні пози, від яких можна отримати задоволення. Найголовніше, щоб заняття сексом в автомобілі не зашкодило здоров'ю. А тепер перейдемо безпосередньо до поз, які можна використовувати для сексу автомобілі.

Практичний варіант занять сексом

Якщо мати деяку практику, то зайнятися сексом в автомобілі можна всього за кілька секунд. Спочатку необхідно відсунути назад до самого упору пасажирське крісло. Після цього потрібно відкинути спинку сидіння максимально назад. Після цього настає подолання бар'єру, ручника і КПП. І от ви вже знаходитеся лицем до лиця. При цьому романтика не встигає вас покинути.

Негативною стороною такої пози є те, що жінці заважає двері автомобіля. Виходить так, що ніжна ніжка жінки впирається у двері і совається по її шорсткій поверхні. Для занять сексом в такій позі краще всього підходить Nissan 350Z. Автомобіль має тоновані стекла, а крісло для пасажира в даній моделі відсувається далі.

Акробатичний варіант занять сексом

Дівчина зручно сідає на задньому сидінні автомобіля, піднімає стегна, і чекає, поки ти розмістишся в дірку між заднім і переднім сидіннями. У такій позі жінка відчуває себе комфортно, чого не скажеш про чоловіка.

Мінусів у такій позі немає. Найкраще для такої пози підійде автомобіль моделі Cadillac Escalade. У цьому автомобілі між переднім і заднім сидіннями може поміститися навіть великий чоловік.

Комфортний варіант занять сексом

Для занять сексом в зручному положенні знадобиться джип. У нього можна влізти, відкинути задні сидіння і при цьому отримати повноцінне ложе. Даний спосіб заняття сексом в автомобілі вважається найкращим. Ноги і голова нікуди не впираються. Крім цього важіль коробки передач не впирається в бік. Спина лежить на м'якому і рівному, а колінам нічого не заважає.

Негативні сторони - розбирання вмісту багажника, а також детальне вивчення механізму сидіння, а після цього ще й переповзання на вивільнений майданчик. Для такої мети найкращою моделлю автомобіля вважається Volvo XC70 універсал.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: