Як зайнятися сексом у ванній

Як зайнятися сексом у ваннійСпільний або роздільний санвузол представляє необмежені можливості для любовних утіх, особливо це стосується вихідних, коли діти вдома. Ванна в цей час ідеальне місце для усамітнення. Усамітнитися у ванній можна в квартирі знайомих, у дівчини в гостях. У ванній можна дозволити собі втілити багато творчих задумів. Адже у ванній стільки всяких пристосувань! Залишається тільки придумувати і пробувати.

Корисні та приємні розтирання

У жінок є дуже гарна частина тіла - груди. Щоб доторкнутися жінку за груди немає необхідності шукати будь-які приводи. А з іншого боку це говорить про те, що чоловік егоїст. Щоб не бути егоїстом можна допомогти жінці позалицятися за вподобаною частиною тіла.

Багато жінок користуються кремами для додання грудям пружності і підтягнутості. Ось і допоможіть своїй дівчині нанести крем на груди. Якщо немає такого крему, то можна скористатися звичайним зволожуючим кремом. Намажте кремом руки, і станьте позаду дівчини, і за допомогою м'яких рухів починаючи з верхньої частини грудей, наноси крем. Потім потихеньку рухайтеся від верхньої частини грудей вниз. Зона навколо сосків залиште на потім. Краще всього якщо, розтираючи груди кремом, ви будете рухатися по спіралі, поступово зміщуючись до сосок. Якщо ви все зробите правильно, то дівчина зможе випробувати особливий вид оргазму, що може виникнути тільки при стимуляції сосків.

Миття голови

Масаж шкіри голови можна віднести до еротичного масажу. Тому не варто відправляти дівчину до перукаря. Ти можеш зробити все набагато краще.

Нанеси невелику кількість шампуні на голову дівчини і м'якими рухами збий піну. Після цього змий шампунь теплою водою і нанеси на волосся кондиціонер. Наносити кондиціонер, на волосся необхідно починаючи від чола і поступово пересуваючись до потилиці. Після цього спробуй виконати наступне. Легко потягуй дівчину за волосся, захоплюючи своїми пальцями, невеликі пасма волосся і повільно ковзаючи від коренів до кінчиків волосся. На шкірі голови розташовується велика кількість нервових закінчень. Якщо стимулювати нервові закінчення, то це може привести до того, що дівчина повністю розслабиться. А що можна робити з розслабленою дівчиною ти напевно здогадаєшся сам.

Дозволь дівчині себе поголити

Секс грунтується на довірі. Тому не соромся і дай своєї улюбленої бритву. Сам в цей момент сядь на краєчок ванни і витягни шию. Тепер ти в руках дівчини. Багато дівчат вважають процес гоління улюбленого чоловіка дуже сексуальним. Тому дівчині варто довіряти. Пам'ятайте, що дівчина не вперше тримає верстат в руках. Вона частенько голить інтимні свої інтимні місця, ноги. Так що можна розслабитися і насолодитися. Попросіть дівчину нанести круговими рухами піну. Поясніть дівчині, що гоління необхідно починати зі щік, а закінчувати на підборідді. На підборідді знаходиться найжорсткіша щетина, яка розм'якшиться, поки дівчина поголиться щоки. Коли гоління буде закінчено, піну необхідно змити водою, потім на обличчя наноситься бальзам після гоління.

Голитися до кінця

Процедура гоління може захопити. Ви обоє роздягнені, тому гоління можна довести до кінця. Кульмінація гоління може закінчитися в самих цікавих місцях.

Для того, щоб привчити дівчину до гоління у цікавих місцях спочатку треба починати з її ніжок. Тільки після цього можна підніматися трохи вище. Якщо дівчина не хоче щоб ви голили її в інтимних місцях, то почніть спочатку з теплої ванни. Після цього візьміть ножиці і підстрижіть волоски в зоні бікіні як можна коротше. Після цього можна приступити безпосередньо до гоління. Збривати волосся необхідно у напрямку росту волосся. Після гоління можна прийняти прохолодний душ, щоб пори після гоління закрилися. Після цього можна дати бритву дівчині в руки і сказати їй, що ти теж хочеш розлучитися з рослинністю в інтимних місцях.

Більшість дівчат таку процедуру сприймають із захопленням. Якщо збрити волосся в інтимному місці, то оральний секс для дівчини стане більш приємною процедурою. А крім цього ти не будеш колотися під час занять любов'ю. Гоління сприяє зоровому збільшенню статевого члена. Саме тому багато чоловіків, які знімаються в порно роликах, голять інтимні місця.

Миття ніг

До ерогенної зони можна віднести і пальці ніг. Де як не у ванній вивчати ерогенні зони пальців? Спочатку дай ніжкам дівчини розмокнути в теплій воді. Після цього приступай до очищення ступень за допомогою скрабу. Ногу візьми в долоні, і масажуй стопу, починаючи від п'яти, і повільно рухайся до пальців. Масажувати ноги необхідно круговими рухами з легким натиском.

Тайські забави

Про тайський масаж ходить багато позитивних відгуків. Для того, щоб зробити тайський масаж потрібно мати надувний матрац і піну для ванни. Для початку розведіть побільше піни. Після цього покладіть матрац на підлогу. Нехай дівчина ляже животом на матрац. А ти в цей час помастиш її і матрац піною наскільки це можливо. Не забудь обмазати і себе. Після цього попроси дівчину лягти зверху на тебе і рухатися вліво вправо, взад і вперед. При цьому рухи повинні бути повільними. Тіло в цьому випадку виступає масажним інструментом. Такі рухи і інтимна обстановка дуже збуджують. Вже через кілька хвилин ви приступите до найцікавішого.

Потри дівчині спинку

Ви обоє роздягнені, дівчина сідати у ванну з піною. Ти береш в руки м'яку губку і починаєш ніжними круговими рухами масажувати спинку дівчини. Рухатися необхідно з усіх сторін у напрямку серця. Якщо, масажуючи спинку коханої, ти стоїш за межами ванної, то постарайся якомога швидше опинитися поряд зі своєю подругою. Помасажувавши спинку дівчини можна переходити до більш цікавим заняттям.

Як ви самі могли переконатися ванна це цілий секс шоп. Спробуйте зайнятися любов'ю у ванній зі своєю коханою.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: