Як правильно робити мінет

Як правильно робити мінетНе всі пари, на жаль, вдаються до оральних пестощів в даний час. Проте в оральному сексі немає нічого поганого, навіть більше того, вчені медичних інститутів встановили, що подружні пари, в яких практикується оральний секс, тримаються набагато довше.

Доставити невимірне задоволення чоловікові можна за допомогою мінета. Однак, навряд чи кожна жінка може робити мінет правильно. Існують деякі хитрощі і прийоми, виконання яких при оральному сексі, доставить чоловікові максимум задоволення. Як правильно робити мінет?

Для початку варто врахувати, що найбільш чутливими у чоловіків є голівка члена і крайня плоть, тобто найбільше уваги потрібно приділяти саме їм. Найбільш зручна поза для мінета - коли чоловік лежить на спині, або жінка стоїть перед ним на колінах.

Для початку необхідно пройтися язиком по всьому стовбуру пеніса для того, щоб зволожити його. Пальцями руки можна обхопити пеніс біля основи, масажуючи його. При цьому язичком слід пестити головку пеніса і вуздечку.

Не слід перетворювати мінет в одноманітний механічний процес. Робіть так, як ніби ви хочете якомога довше затримати наближення оргазму, тобто, то більш пристрасно починайте пестити пеніс, то акуратно кінчиком язика тільки вуздечку.

Варто запам'ятати, що яєчка - така ж ерогенна зона, як і пеніс, тому їм теж необхідно приділяти увагу. Ви можете навіть взяти в рот пару яєчок, однак будьте обережні, щоб не зробити чоловікові боляче.

Під час мінета не забувайте час від часу поглядати на свого партнера, щоб помічати його реакцію. Можливо, йому подобається щось одне, що ви робите під час минета, а інше може не сподобатися. Під час мінета не варто бентежитися або вимикати світло. Варто запам'ятати, що чоловікові подобається спостерігати за цим процесом. Оральний секс добре починати з попередньою стимуляцією інших ерогенних зон за допомогою ласок і поцілунків.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: