Чи можливий секс під час вагітності?

Чи можливий секс під час вагітностіОдним з найважливіших етапів у житті жінки в емоційному і фізіологічному плані є вагітність. Виношування дитини викликає особливі зміни в організмі жінки пов'язані з фізіологією, статевою системою і гормональним фоном, але ще більше значення в цей період для жінки стає її емоційний стан.

Всі зміни, що відбуваються в організмі вагітної жінки, приводять до того, що багато пар на цьому етапі неоднозначно ставляться до сексу через відсутність необхідних знань у цій сфері.

У першу чергу жінка переживає не комфортний і трохи болючий період свого життя: токсикози, зміна гормонального складу крові, зміна статури, непередбачуване і, на жаль, не завжди позитивний настрій. Але відсутність сексу в житті і жінки, і чоловіки призводить до того, що вже обидва партнери стають вкрай дратівливими, починає проявлятися нервозність і навіть агресивна поведінка. Це нескладно дізнатися навіть почитавши будь-який форум для вагітних.

Всі ці труднощі іноді призводять до того, що пара неусвідомлено починає забувати, що переживає один з кращих моментів свого життя. Найважливіше, про що партнери повинні бути обізнані у плані статевої близькості під час вагітності, так це те, що, дотримуючись рекомендацій лікарів, від занять сексом варто утримуватися перші три тижні після зачаття і три тижні до пологів.

В іншому різні сексуальні експерименти в цей період цілком можливі, тим більше що, нарешті, обох партнерів перестає турбувати питання запобігання.

З іншого боку варто дотримуватися певної обережності і слідувати деяким правилам. Наприклад, варто з обережністю ставитися до поз, які можуть викликати тиск на живіт жінки, також варто бути делікатною з її збільшиними грудьми. Рекомендується утримуватися від чоловічих оральних ласк, так як передача будь-яких вірусів, бактерій або інфекцій через губи чоловіка в цей період просто небезпечна для майбутньої дитини.

Ближче до заключного періоду вагітності варто врахувати той факт, що в чоловічому сімені міститися речовини, які здатні спровокувати передчасні перейми, ось чому в останні тижні доведеться потерпіти. Правда варто відзначити, що іноді зустрічаються і випадки коли лікарі самі рекомендують статевий акт парі, якщо термін підійшов, а дитина не поспішає з'явитися на світ.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: