Як підвищити сексуальну активність і посилити оргазм

Як підвищити сексуальну активність і посилити оргазмДля багатьох чоловіків актуальні питання: як збільшити потенцію, як вирішити проблеми з простатою, як зробити оргазм більш інтенсивним, а статевий акт - тривалішим.

Дівчата шукають способи отримання оргазма і вивчають техніки легких пологів. Для вирішення безлічі цих проблем є простий спосіб - тренування ЛК-м'язів? Про це ми вам розповімо.

Як знайти ЛК-м'яз

Лобково-куприковий (ЛК) м'яз є і у дівчат, і у хлопців. У чоловіків вона розташована між анусом і яєчками, а у дівчат - в нижній частині піхви. Знайти її легко: хлопцеві треба прикласти палець нижче мошонки на 3-4 см (дівчині - до внутрішньої нижній стінці піхви також на 3-4 см) і імітувати стримування сечовипускання. М'яз, який при цьому напружиться - і є ЛК-м'язом, загалом-то, що відповідає за оргазм.

Як тренувати ЛК-м'яз


Про функцію ЛК-м'яза було відомо ще в Древньому Китаї. У книзі "Еротика стародавнього Китаю" наведений опис вправи для її тренування. Вправа нескладне: необхідно щодня напружувати і розслабляти м'яз 20-30 разів. Через деякий час можна ускладнити вправу і чергувати короткочасні затримки з більш тривалими, на 3-5 секунд.

Важливо, щоб не напружувалися м'язи сідниць і стегон. Вправа краще робити якомога частіше. Тренувати ЛК-м'яз ви можете коли завгодно - вправи прості, непомітні і не доставляють дискомфорту.

Перший час тренування будуть здаватися не такими вже легкими, але чим частіше ви будете вправлятися, тим швидше і помітніше буде ефект. Вже через 1-3 місяці ви зможете відчути, що сексуальні можливості стали різноманітнішими.

Користь тренування ЛК-м'яза для дівчат

За рахунок регулярних вправ дівчата отримують особливу чутливість в процесі статевого акту, м'язи піхви щільно охоплюють член партнера, а це дозволяє обом отримати незабутні відчуття.

Досягнення оргазму стає простішим. Добре тренований ЛК-м'яз дозволяє полегшити процес пологів.

Ефект від тренування ЛК-м'яза для юнаків

Завдяки добре розвиненого ЛК-м'яза поліпшується потенція, з'являється можливість отримати яскравий і навіть неодноразовий оргазм. Корисна порада: якщо в процесі статевого акту при наближенні еякуляції 20-30 разів швидко скоротити ЛК-м'яз, то процес можна буде продовжити. Партнери з добре розвиненим ЛК-м'язом можуть чудово контролювати тривалість акту любові і навіть відчувати оргазм без еякуляції. Удачи!

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: