Мелодія - Melodiya - Слухати радіо онлайн

Мелодія - радио онлайн

Мелодія - Слухати радіо онлайн

Стилі музики: Dance, Pop, Rock

 

 

Всеукраїнська радіомережа "Мелодія" розпочала своє мовлення у Харкові кілька років тому в форматі «ретро», а вже з січня 2002 року стала транслювати свої передачі з Києва на регіони країни.

Музичний формат радіоканалу "Мелодія" охоплює величезний часовий зріз історичного розвитку країни і цілі життєві етапи кожної окремо взятої сучасної людини. "Мелодія" не тільки повертає слухачів у прекрасне музичне минуле, знайомить молоде покоління радіослухачів з творами, які слухали їхні батьки, а й дарує можливість познайомитися радіоаудиторії з кращими зразками музики дня сьогоднішнього.

Радіо «Мелодія» - це пісні, які всі знають, люблять і з задоволенням наспівують, почувши.

Ефір радіоканалу «Мелодія» - це не тільки музика. Різноманітні програми, в тому числі авторські, несуть в собі багато корисної та розважальної інформації. Над створенням нашої продукції працює творча група, невгамовна фантазія якої дозволяє створювати унікальні проекти не тільки для слухачів, а й для рекламодавців.

Всеукраїнська радіомережа "Мелодія" стала першою радіостанцією, яка запропонувала своїм слухачам можливість бути почутими. З лютого 2005 року у нас працює відкрита телефонна лінія 0800303304, завдяки якій слухачі тримають постійний зв'язок з радіостанцією. Тепер цей зв'язок буде більш оперативним: по буднях з 10:00 до 18:00 на Ваш дзвінок відповість компетентний працівник «Мелодії», а з 18:00 до 10:00 по буднях і в будь-який час по вихідних Ви зможете залишити повідомлення на нашому автовідповідачі.

Сьогодні Всеукраїнська радіомережа "Мелодія" розширилася до 40 регіонів і віщає в Києві, Харкові, Донецьку, Краматорську (Донецька обл.), Красноармійську (Донецька обл.), Дніпропетровську, Кривому Розі (Дніпропетровська обл.), Луганську і Луганській області, Одесі, Сімферополі, Львові, Запоріжжі, Херсоні та Херсонській області, Миколаєві, Полтаві, Первомайську (Миколаївська обл.), Мелітополі (Запорізька обл.), Кіровограді, Охтирці (Сумська обл.), Луцьку, Ковелі та Волинській області, Чернігові та Чернігівській області, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Рівному та Рівненській області, Конотопі (Сумська обл.), Ромнах (Сумська обл.), Кам'янець-Подільському (Хмельницька обл.), Ужгороді, Хусті та Рахові (Закарпатська обл.), Карлівці (Полтавська обл. ), Маріуполі та Волновасі (Донецька область).

Кожен регіон України - це край з багатою історією, культурою та традиціями. Для підтримки високого рівня культурного розвитку нації важливо і необхідно продовжувати прищеплювати любов молодому поколінню до кращих музичних зразків. Не дивно, що нас люблять понад 30-ти млн. чоловік по всій Україні, а постійних слухачів, що віддають перевагу тільки радіо «Мелодія» - понад 7-ми мільйонів. Примітним є і той факт, що «Мелодія» є однією з найпотужніших радіомереж Україні і входить до лідируючої п'ятірки найпопулярніших радіостанцій.

Вся діяльність Всеукраїнської радіомережі «Мелодія» вибудовується на провідних принципах об'єктивності і достовірності інформації, компетентності, проходження професійної етики та загальнолюдських моральних цінностей. Творчий колектив постійно працює над вдосконаленням професійного і художньої майстерності, підвищенням технічного рівня програм, які звучать в радіопросторі України.

Будьте впевнені, налаштувавшись на хвилю радіо «Мелодія», ви отримаєте унікальну можливість згадати «душі прекрасні миті» і зберегти сонячний настрій.

Сподобалась стаття? Розкажіть друзям: